Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yiyecek İle İlgili Firmalar

Firmamızda hertürlü kahve makineleri ithalatı ve dünya kahveleri çeşitlerimiz mevcuttur.
Firmamız 1970 yılından bu yana zeytinyağı üretimi yapmakta olup 2007 yılında ise organik zeytin ve zeytinyağ üretimi ve ambalajlamasına başlamıştır.
Düğün nişan kına sünnet gibi özel günlerinizde hizmetinizdeyiz.
Firmamız bakliyat üretimi ve paketlenmesi alanında hizmet vermektedir...
Güneşten bunalıp yüzmek, serin bir ortamda bir şeyler içmek istediğinizde veya düğününüzü sevdiklerinizle birlikte masal gibi bir bahçede yaşamak istediğinizde Club Mirador şehrin ve gecenin güzelliğini yaşatmak için sizleri beklemektedir.
Evinizin sıcaklığını ve güvenli huzurlu bir yer arıyorsanız doğru adrestesiniz.
Ev-ce Sapanca doğal lezzet çiftliği, reçel, marmelat, tropikal reçeller, salata ve soslar, sirkeler ve turşu sektöründe faliyet göstermektedir.
Ayrıca platinça sizlere en iyi hizmet verebilmek amacıyla tamamen sizin oluşturduğunuz menüyü ve sizin istekleriniz doğrultusuna markalı ürünleri kullanarak damak tadınıza en yakın yemeği üreteceğini ve bunu tamamen hijyenik koşullarda yapacağını taahhüd eder.
Tse standardı lavaş Üretimi yapılmaktadır. Lokantalara bayilikler verilmektedir.
Profesyonel catering , ses sistemleri ,ışık ve görüntü, davet çadırları ve platformlar , concept davetler, açılış ve temel atma törenleri, piknik ve motivasyon orgaizasyonları, servis ekipmanları temini
Tüm tekel ve çerez sektörünün çatı örgütü olarak kurulan sitemizde sizlere merhaba diyebilmenin gururunu yaşıyoruz.

Türkiye’de günümüze kadar gerçekleştirilmiş en yenilikçi girişim olarak gördüğümüz İckiBurada.com'un farklı damak tatlarına hitap eden
İnsan sağlığından direk sorumlu kuruluşlardan olmamızın gerekliliğinden;hijyenik ve lezzetli ürünleri ile ekip ruhuna uygun olarak görev bilinciyle çalışmak, günümüz teknolojisini ve tecrübelerimizi birleştirerek sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek görevimizdir.ESEN YEMEK'in insan sağlığından direk sorumlu olmasının gerekliliğinden;hijyenik ve lezzetli ürünleri ile,ekip ruhuna uygun olarak görev bilinciyle çalışmak ,günümüz teknolojisini ve tecrübelerimizi birleştirerek sağlıklı ve kaliteli ürünler üretmek. ESEN YEMEK; çalışanlarının üstün bir ekip çalışması ile verimliliğinin ve rekabet gücünün arttığı,sürekli gelişen kalitesi ile de müşterilerini memnun eden bir şirket olmak amacındadır. Müşterilerinin beklentilerinin de ötesine geçen ürün ve hizmetleriyle Türkiye'de adını duyurmayı hedefler.
Reklam tanıtım promosyon fuarcılık
Yalovada ekmek ve unlu mamüllerin üretimini yapmaktayız.
MÜSAN Gıda 1996 yılında, Almanya'ya gönderilen acı kırmızı biberlerde Aflatoksin (kanserojen madde) çıkması ve bütün biberlerin toplatılıp yakılması ve yakma bedelinin de ihracatçı firmalardan talep edilerek Türkiye'ye iade edilmesi üzerine MÜSAN Makina'nın TÜBİTAK, ODTÜ, KSÜ, KOSGEB ve Biberciler Derneği desteğinde K.Maraş'ta kurduğu, başta Aflatoksinsiz (kanserojen madde içermeyen) Acı Kırmızı biber olmak üzere kurutulmuş meyve sebze üretebilen çok varyasyonlu kurutma ve üretim tesisleridir.
Online Yemek Servisi.Şimdilik Akdeniz de...
Firmamız fındık üretimi ve pazarlaması yapmaktadır.
İnternetten online sipariş, istediğiniz restoranttan istediğiniz yemeği görerek isteyin.