Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yiyecek İle İlgili Firmalar

Firmamız Türkiye'de ve Gaziantep'te yetişmekte olan tüm baharat grubuna dahil ürünleri işlemektedir.
Bütaş klima kurulduğu 1987 yılından beri imalatı gerçekleştirdiği split tip, paket tip ve panel tip soğuk odalar ile gıda sektörüne hizmet etmektedir.
1997 yılından bu yana içecek tozları alanında üretim ve pazarlama faaliyetlerinde bulunmaktayız.
Firmamız 1989 yılından bu yana hazır yemek sektöründe faliyet göstermektedir.
Sağlıklı güvenli lezzetli doğal kaynak suyu.
Şirketimiz kendi kontrolündeki bağlarda üretim yapmaktadır.
Arıcılık ve Bal Üretim Çiftliği
Firmamız sirke çeşitleri, limon sosu, şalgam suyu, acı biber sosu ve muhtelif salata sosları yanında yeni ürünçeşidi olarak zeytin ve zeytinyağı imalatı yapmaktadır.
Firmamız döner ve hazır gıda ürünleri alanında faaliyet göstermektedir.Sitemizde, ürettiğimiz ürünler hakkında detaylı bilgi, üretim ortamı ve hijyen koşulları, sahip olduğumuz sertifikalar ve izin belgeleri ve bayiler hakkında bilgi bulabilirsinz.
Olgun yemek sitesi 450 metrekare alan üzerine kurulu olan günlük 5.000 kişilik taşıma yemek üretiminde sınırsız yemek kapasiteli olgun yemek 1990 yılında faaliyetine başlamıştır. Üretimini 2001 yılında yeni yerinde ve kendi bünyesinde hijyenik şartlarda sürdüren firmamız satın almadan, üretime; üretimden, sunuma kadar kaliteden ödün vermemeyi kendisine ilke edinmiştir.
Biz; damak tadı ve saglıgını ön planda tutan,cok özel kisilerce tercih edilen ve atalarımızdan bugüne kadar gelmis bir sirket olarak,kalite gıda güvenligine cok büyük önem veren anlayısımızla tüketicilere saglıklı ve mükemmel ürünler sunmaktan gurur duyarız...
Arıcılık mesleğini 50 yıllık geçmişle baba mesleği olarak yapan " BEREKET GIDA PAZ. İNŞ. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ" 1992 yılından beri pazarlama olarak faaliyet göstermekte olup son 3 yıldır birikim ve tecrübelerini üretim aşamasına sağlıklı ve kaliteli bal üretimi olarak aktarmaktadır.
Hanımların hijyenik ortamda hazırladıkları % 100 dana kıymalı el mantısı, içli köfte ve akdeniz bölgesi damak tadında meze çeşitleri.
Gıda sektöründe çeşitli alanlarda üretim satış pazarlama ve tedarikçi firmadır.
Dünyaya açılan lezzet....