Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Balikesir İle İlgili Firmalar

Firmamız 2000 yılında doğaltaş, mermer ve traverten ihracatı yapmak amacı ile kurulmuş, daha sonra kendisine ait ocakları ile ve dinamik bir ekip anlayışı içerisinde 2004 yılı başından itibaren 8000 m2 açık alan, 1200 m2 kapalı alan olan fabrikasında patlatılmış doğal taş üretimine geçmiştir.
Balıkesir'in 1 numaralı dershanesi Sınav dergisi dershanesi "Yükseklerden Vazgeçmeyin"
Ceviz fidan meyve badem
A'dan Z'ye Okul ve Büro malzemeleri, Oyuncak Çeşitleri ve Sanal Malzemelerin toptan ve parekende satışı
Firmamızın kuruluş tarihi 1997 yılına dayanmaktadır, faaliyet alanımız kaolen üretimi ve pazarlamadır.
er-ok müh ltd şti 1997 tarhinden itibaren lider çelikkapı üretimi yapmaktayız saygılarımla nail tahir köstek
PP Torba ve PP bigbag üreticilerinin önde gelen firmalarından olan yersa, baskılı ve renkli PP Torba ve bigstar'ler, un, sebze, tahıl, makine parçaları ve tohum ambalajlarında kullanılmaktadır. Şu an itibarı ile Avrupa ve Asya'nın birçok ülkelerine ihracat yapmaktadır.
Her turlü emlak alım satım erdekte yazlık vılla tavukhaneler otellere
Biz; damak tadı ve saglıgını ön planda tutan,cok özel kisilerce tercih edilen ve atalarımızdan bugüne kadar gelmis bir sirket olarak,kalite gıda güvenligine cok büyük önem veren anlayısımızla tüketicilere saglıklı ve mükemmel ürünler sunmaktan gurur duyarız...
Marmara Akademi olarak uzman eğitmen kadrosu ile İstanbul' da uzun yıllar boyunca çalışmış olduğu sektörde ki edinmiş olduğu tecrübe ile Balıkesir' in gözde ilçesi Edremit' te faaliyet göstermektedir.
Gündüz, denizde serinlerken akşam geç yatma sabah erken kalkma sorunun olmadığı kendi evinizde gibi tatil yaşamaya nedersiniz?
Uluslararası kara ve deniz taşımacılığı yapmaktayız.
Balıkesir'de üretimi yapılan ege, marmara, edremit körfezi, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de tanınan meşhur sucuk üretim firmasıyız.
Balıkesir Neon imalat
Firmamız Balıkesir ve Çanakkale illerini kapsayan bölgede, betek - filli boya satış ve dağıtımını her sene artan işlem hacmi ile sürdürmektedir.
Bilgisayar Elektronik ve inşaat konusunda kendine güvenen en genç ve en iddalı firmasıyız
Firmamız tüm Ege ve Marmara bölgesine ev eşyalarınızı komple ve parsiyel olarak taşır.
Web tasarım konusunda hizmetinizdeyiz.