Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Balikesir İle İlgili Firmalar

Bilgisayar Elektronik ve inşaat konusunda kendine güvenen en genç ve en iddalı firmasıyız
Uluslararası kara ve deniz taşımacılığı yapmaktayız.
Balıkesir'de üretimi yapılan ege, marmara, edremit körfezi, Bursa ve İstanbul başta olmak üzere tüm Türkiye'de tanınan meşhur sucuk üretim firmasıyız.
Balıkesir Neon imalat
Firmamız tüm Ege ve Marmara bölgesine ev eşyalarınızı komple ve parsiyel olarak taşır.
Firmamız reklam çanta ve plaket imalatı yapmaktadır.
1977 yılından bugüne kalorifer, buhar, buhar kazanları ve doğalgaz sektörlerinde faaliyet gösteren firmamız toplam kalite anlayışını her konuda müşterilerimizin ihtiyaçlarıyla buluşturmaktadır.
Otelimiz dünya cenneti sarımsaklı plajlarında denize sıfırdır.
Sokol Delice Markası ve Kalite Aile Geleneğimizdir sloganı ile her zaman kaliteyi ön planda tutmaktadir. Almış olduğumuz Uluslararası Kalite Ödülleri bunun en büyük göstergesidir. Bugün 5500m2 kapalı alana sahip tesisi ile, Kalite ve Daima Kalite ilkesine bağlı kalacaktir.
Firmamız Balıkesir ve Çanakkale illerini kapsayan bölgede, betek - filli boya satış ve dağıtımını her sene artan işlem hacmi ile sürdürmektedir.
Firmamızın kuruluş tarihi 1997 yılına dayanmaktadır, faaliyet alanımız kaolen üretimi ve pazarlamadır.
Gündüz, denizde serinlerken akşam geç yatma sabah erken kalkma sorunun olmadığı kendi evinizde gibi tatil yaşamaya nedersiniz?
Web tasarım konusunda hizmetinizdeyiz.
2000 senesinde Bandırma da başlattığımız, üretim materyallerini market ve çiçekçilerden temin ettiğimiz anaçlık çiçek soganlarını, titizlikle, itinalı bir şekilde ithal torf, saksı, sera, açık alanlarda türlerine ve cinslerine göre uyguladığımız çalışmaların sonucunda, üretim faaliyetine geçmiş bulunmaktayız.
Firmamız endüstriyel mutfak ve soğutma sanayi üzerine üretim yapmaktadır.
Marmara Akademi olarak uzman eğitmen kadrosu ile İstanbul' da uzun yıllar boyunca çalışmış olduğu sektörde ki edinmiş olduğu tecrübe ile Balıkesir' in gözde ilçesi Edremit' te faaliyet göstermektedir.
A'dan Z'ye Okul ve Büro malzemeleri, Oyuncak Çeşitleri ve Sanal Malzemelerin toptan ve parekende satışı
Firmamız 2000 yılında doğaltaş, mermer ve traverten ihracatı yapmak amacı ile kurulmuş, daha sonra kendisine ait ocakları ile ve dinamik bir ekip anlayışı içerisinde 2004 yılı başından itibaren 8000 m2 açık alan, 1200 m2 kapalı alan olan fabrikasında patlatılmış doğal taş üretimine geçmiştir.