Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tarim İle İlgili Firmalar

Firmamız her çeşit kültivatör, tesviye küreği, merdane, traktör arka kepçe, pancar sepeti, tiller kültivatör, çizel(Patlatma) ve kültivatör yayları ile ot toplama tellerini imal etmektedir.
Gıda, tarım ve hayvancılık konularındaki temel bilgileri de yayınladığı kitaplar ile sektörün ve ilgililerin hizmetine sunan yayınevimizin, tarımsal üretimin çeşitli dallarıyla ilgili çok sayıdaki kitabına her geçen gün yenileri eklenirken, mevcudu tükenenler de güncelleştirilerek yeniden basılmaktadır. Kitaplarımızın satış ve dağıtımı merkezimizden yapılmaktadır. birçok il ve ilçede de satış noktalarımız vardır
Firmamız Antalya organize sanayi bölgesinde faaliyet göstermekte olup, tarım ve seracılık sektörüne yönelik olarak sera ipi, fide violü, balya ipi ve arı tülü üretimi yapmaktadır.
Her türlu sondaj işleri,kuyu temızleme dalgıç pompa işleri yapılır
Zeytinburnu adak ve kurban satış ve kesim merkezi İstanbul'un en modern ve hijyenik adak ve kurban satış merkezi kredi kartı geçerlidir servislerimiz mevcuttur.
Firmamız 1993 yılında Kayseri'de kurulmuş olup tarım sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız 1995 yılında dört ortak tarafından kurulmuş , ilerleyen dönemde iki hissedarın haklarını devretmesi ile bugün iki kardeş sektördeki faaliyetlerini sürdürmektedir.
Firmamız Sebze tohumları, Yem bitkileri tohumları ve Tarla bitkileri tohumlarının üretimi ve pazarlamasını yapmaktadır.Tamamen deneyimli mühendis ekibi ile yurt içi ve yurt dışında kalitesini ispatlamıştır.Firmamız özel sektör, Tarımsal Araştırma kuruluşu belgelerine sahiptir.
Sürdürülebilir tarım, iyi tarım uygulamaları, ekolojik tarım, tarımda kalite yönetimi ve gıda güvenliği
1993 yılında STIHL gurubunun bir parçası olan VIKING, STIHL gurubunun sürekli olarak yüksek-kaliteli ürünler geliştirme ilkesi ve iyi pazarlama teknikleri sayesinde bahçe ekipmanları sektöründe lider firma pozisyonuna geldi. Firmamız 1997 yılından bugüne VIKING ürünlerin Türkiye tek distribütörüdür.
Hayvancılık ve genel dezenfeksiyon üzerine imalat yapıyoruz.
Doğal ürünlerimizi görmek için sitemize bekliyoruz.
firmamız kavrulmuş fındık, beyazlatılmış fındık, fındık unu, kıyılmış (pirinç)fındık, dilimlenmiş (file) fındık mamülleri üretmektedir.
Tarım römorku, su tankeri, akaryakıt takeri, taksi römorku, kamyonet kasası, saha römorkları ve her türlü özel yapım römork imalatımız mevcuttur.
TRAKTÖR YEDEK PARÇA
Merkezi Ankarada olan çim-art tohumculuk, çim tohumu ithalatı ve pazarlaması konusunda daha hızlı ve daha güvenilir hizmet sunmaktadır.
Firmamız tüm Türkiye'ye ve yurt dışına zengin ürün çeşitlerimizle müşteri temsilcilerimizle ve zengin araç parkurumuzla hizmet vermektedir.
Zeytin ve nar fidanı üretimi yapıyoruz.