Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Bilgisayar Bakim Onarim İle İlgili Firmalar

Firmamız bilgisayar sektöründe faliyet göstermektedir.
Internetciniz bilgisayar ve web çözümleri merkezi olarak, 2006 yılında genç girişimci bir ekip tarafından Ankara'da kurulmuş olup yaptığı hizmetler ve müşteri memnuniyetine verdiği önem ile sektöre farklı bir bakış açısı getirmiştir.
Novatro Bilişim Sistemleri, yazılım mimarileri, kurumsal yazılımlar, Web & Grafik, VoIP, eğitim ve danışmanlık alanlarında faaliyet göstermekte olan bir bilgi teknolojisi şirketidir.
Bilgisayar donanım web tasarım yazılım tasarım tanıtım organizasyon reklamcılık danışmanlık elektronik
Antalyada tüm bilgisayar sorunlarınıza, marka bağımsız hızlı ve ekonomik, garantili servis/bakım hizmeti vermekteyiz.
Firmamız Sistem Kurulumu ve Entegrasyonu, Sistem Güvenliği, Bt Danışmanlığı, Hosting ve Sunucu Barındırma, Dijital Arşiv, Dijital Gümrükleme, E-gümrük ve Gümrükleme sektörü üzerine çalışmaktadır.
Teknoloji adına her şeyi ucuza bulabileceğiniz tek yer.
Firmanız var ve web sitesi yaptırmak istiyorsunuz ama profesyonel tasarım olsun diyorsanız bize ugrayın telf: 0342 2210991 Gsm: 0537 2592748
Atk bilişim bilgisayar sistemleri, satış, servis, bakım uygulamalarının yanında şirketinizin hedeflerine göre şirketinize teknolojik danışmanlığını yapar. Size zaman, para ve iş gücü kazandırır.
iki yıllık maziye sahip bilgisayar sektöründe servis üzerine faaliyet göstermektedir.
Yazılım, donanım, danışmanlık hizmetleri, kurumsal ve sektörel yazılımlar, kartlı ve parmak izi personel devam kontrol sistemleri, güvenlik kamera çözümleri, ADSL başvuru noktası ve çözüm ortaklığı.
Hher üşteriye özel, müşteri taleplerini karşılamaya yönelik özgün çalışmalarla internette müşteri memnuniyetinin sağlanması hedeflenmektedir.
En uygun fiyatlarla bilgisayar satışı,teknik servisi,kurumsal teknik servis,bakım ve onarım hizmetleri,kartuş ve toner dolum merkezi olarak hızlı bir şekilde devam etmekteyiz
Bilişim sektöründe kurumsal hizmet vermekte olan bir firma olmamızla beraber,ticari programlar,toplu sms programları,kablolo kablosuz ağ sistem kurulum ve teknik hizmetleri,bilgisayar satış,yedek parça,teknik destek,web tasarım,host domain satışları,akdeniz bölgesindeki tek notebook hastanesi olarak bu bilişim sektöründe yerimizi almaktayız.
Bilişim sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Portakal Yazılım, farklı sektörlerin e-ticaret, web teknolojileri ve ilgili proje ve danışmanlık hizmetlerini vermek, yazılım Ar-Ge'si yapmak üzere konularında uzman mühendisler tarafından 2000 yılında İTÜ KOSGEB Laboratuarı bünyesinde kurulmuştur.
Genel ve sektörel ticari yazılımlar, kuyum, deri, konfeksiyon, tekstil yazılımları, market otomasyonu, bilet otomasyonu, barkod otomasyonları konularında hizmetinizdeyiz.
Bilgisayar - Elektrik - Elektronik alanlarında Sorununuzmu var? Beklentileriniz için çözüm üretmek bizim işimiz.