Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Cicek İle İlgili Firmalar

PEYZAJ PROJELENDİRME,UYGULAMA,BAKIM,BİTKİ SATISI ve MUTAHITLIK işleri yapılır.
Peyzaj, otomatik sulama, çim tohumu, sebze tohumları, çocuk oyun alanları, çevre düzenleme, bahçe bakım, danışmanlık
Tüm dünyaya çiçek
İç ve dış mekanlarınızı düşlediğiniz güzelliklere kavuştuyoruz.
Sitemiz üzerinden İstanbul genelinde Tüm balon süslemesi , baskılı ve baskısız balon siparişleri , İşyeri açılışları ve sevdiklerinize Uçan balon demetleri gönderebilirsiniz.Ayrıca düğünlerinizde havai fişek gösterilerinin yanında masa sandalye kiralama ve masa sandalye süslemeleri de yaptırabilirsiniz.
Peyzaj mimarlığı ve çevre düzenleme alanlarında müşterilerimizin zevklerine uygun fikirler üretmek ve uygulamak. Tasarımlarında görsel, sanatsal ve rekreasyonel peyzaj elemanlarını fonksiyonel bir şekilde kullanarak kreatif ve estetik tasarımlar gerçekleştirmek üzere çalışıyoruz.
Firmamız Isparta'da çiçek konusunda hizmet vermektedir.
Antalya çiçekcilik çiçekcilik sektörüne 1983 yılında başlamış bir fırmayız.antalya ili ve ilçeleri olmak üzere türkiye ve dünyanın her yerine çicek gönderilir.
2000 senesinde Bandırma da başlattığımız, üretim materyallerini market ve çiçekçilerden temin ettiğimiz anaçlık çiçek soganlarını, titizlikle, itinalı bir şekilde ithal torf, saksı, sera, açık alanlarda türlerine ve cinslerine göre uyguladığımız çalışmaların sonucunda, üretim faaliyetine geçmiş bulunmaktayız.
Türkiye'nin ve dünyanın heryerine çiçek gönderilir. Antakya Hataydaki çiçek siparişleriniz için bir telefonunuz yeterlidir.
Firmamız tabiat ve doğa severlere sonbahar ve kış aylarında bahçe ve çiçek sevgilerini yaşatmak için %100 Türk malı hafif, kendinden renkli, boya ve bakım gerektirmeyen su ve izalasyon sağlayan, antikorozif, paslanmaz ve çürümeyen, elektriği iletmeyen kompozit profil borudan imal edilen hobi seraları, bitki ve çiçek masaları imalatı yapmaktadır.
Çiçekleri sizin için konuşturuyoruz. Yurt içi ve yurt dışına onlıne çiçek siparişi
Firmamız Avcılarda çiçek sektöründe faliyet göstermektedir.
30 yılın verdiği tecrubesiyle kurulan firmamızda kesme çiçek, bitki, yapay çiçek ve davet organizasyon alanlarında hizmet vermekteyiz.
Uluslararası çiçekçiler derneği üyesi olan firmamızdan dilediğiniz her yere online çiçek siparişi verebilirsiniz.
Firmamız 1985 yılından beri faliyet göstermektedir, her türlü peyzaj ve kesme çiçek üretiminde hizmet vermektedir.
Firmamız peyzaj mimarlığı proje ve uygulama işleri yapmaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışına çiçek gönderilir