Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Cicek İle İlgili Firmalar

Firmamız peyzaj sektöründe faliyet göstermektedir.
1952 yılında kurulan firmamız ithalat, imalat olmak üzere; her türlü sulama sistemleri, projelendirme, bahçe düzenlemesi, havuz kimyasaları ve bahçe malzemeleri satışı ile hizmet vermektedir.
Firmamız 2000 yılından bu yana hizmet vermekte olup hergün gelişmeye ve hizmet sektörüne yenilikler katmaya devam etmektedir.
Firmamız, 1984 yılında kadir tic. ve paz. ltd. şti. unvanıyla kurulan firmamız ana faaliyet alanı olarak.elektronık ve ev eşyası.ve yapay çiçek itahlatı olarak hizmet vermeye başlamıştır.
Dünyanın heryerine çiçek gönderiyoruz, size bir telefon kadar yakınız.
ARS Sulama havuz, tesisat ve her türlü sulama malzemesini uygun fiyata sunmaktadır.
Peyzaj proje, uygulama, yerli ve İthal bitki temini, fidanlık, otomatik sulama sistemleri, kent mobilyaları, sert zemin imalatları, danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Genel Merkezi Almanya'da bulunan,bahçe ve süs havuzları üzerine faaliyet gösteren firmamız gölet yapımı, filtrasyon sistemi,aydınlatma ekipmanları, fıskıye ve şelale pompaları konularında hizmet vermektedir.
Dış mekan süs bitkileri üretimi ve pazarlamasını yapmaktayız.
1980 yılından bu yana kesme çiçekler, saksı çiçekleri, sentetik çiçeklerin doğrudan ve düzenleme şeklindeki ünitelerinin satışı ile birlikte müşteri isteklerine bağlı olarak verilen adreslere teslimatı yapılmaktadır.
Firmamız 20 yıldır çadır imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.
Usak'ta çiçek ve organizasyon işleri yapmaktayız, siparişlerinizi tüm dünyaya ulaştırıyoruz.
Evinizi, iş yerinizi, yaşam alanlarınızı renklendirmek, güzelleştirmek, her türlü organizasyonlarınız ve gönderimleriniz için farklı, modern çiçek tasarımları yapmaktayız.
Hazır rulo çim ve peyzaj uygulamaları alanlarında faaliyet göstermekteyiz. Ayrıca ithal çim tohumu satışımız vardır.
2000 senesinde Bandırma da başlattığımız, üretim materyallerini market ve çiçekçilerden temin ettiğimiz anaçlık çiçek soganlarını, titizlikle, itinalı bir şekilde ithal torf, saksı, sera, açık alanlarda türlerine ve cinslerine göre uyguladığımız çalışmaların sonucunda, üretim faaliyetine geçmiş bulunmaktayız.
Uluslararası çiçekçiler derneği üyesi olan firmamızdan dilediğiniz her yere online çiçek siparişi verebilirsiniz.
Firmamıza online olarak sipariş verebilir yada bize telefonlada ulaşak çiçek gönderebilirsiniz.
Tüm dünyaya sevginizi gönderebilirsiniz biz herzaman yanınızdayız.