Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


MAYIS ET-SÜT-GIDA SAN VE TİC. LTD. ŞTİ 2005 Mayıs ayında Mayıs Süt Ürünleri olarak kurulmuş daha sonra çalışmasına et ve gıda yıda ekleyerek çalışmalarına devam etmektedir. Kurulduğundan bu yana sektörde kalite ve hizmet adına en iyiyi yapma gayretinde olan firmamız sektörle beraber kendi kalite çıtasını da yükselterek sektörde hakettiği konumunu almıştır.
Kurulduğu günden bugüne kadar kaliteye olan hasasiyeti, firmamızın ambalajından ürününe; çalışanından pazarlama mantığına kadar her kademesinde müşteri memnuniyeti doğrultusunda hareket etmesini sağlamış, ve bu ilke firmamızı her geçen gün daha da başarılı kılmıştır. Catering pazarında da faaliyetlerini sürdüren firmamız bu pazar için ayrı bir ekip kurarak faaliyetle rini devam ettirmiştir. Ayrıca, HELAL OLSUN sloganıyla bir bakış ve pazarlama mantığı çerçevesinde hareket etmiştir. İsminin bulunuduğu her kademede kalite arayan ve uygulayan firmamız gıda kodeksi, TSE belgeleri gibi sektörde bulunan firmaların alması gereken belgeleri alan markalarla çalışmaya devam etmektedir.
Bu olması gereken belgelerin dışında sektöre bakışı hassas olan firmamız ülkemizin girmeye çalıştığı Avrupa Birliği nin gıda üretim normlarına uygun hizmet seviyesini yakaladığını ispatlamıştır.
Adresimiz : üst kaynarca- pendik-ist