Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Loresima Travel 5087 Tursab(Türkiye Seyahat Acentaları Birliği ) Üyesi Olan A Grubu Turizm ve Seyahat Acentasıdır.
Acentemizde;
Yurt içi Ve Yurt Dışı Otel Rezervasyonları, Yurt İçi Ve Yurt Dışı Uçak Biletleri, Yurt Dışı Gezileri, Yurt İçi Kültür, Tatil Ve Sağlık Turları, Hac Ve Umre Turları, Yurtdışı Lisan Okulları, Konge, Seminer Ve Bayi Toplantıları, bunun Yanında Özel Açılış, Düğün, Süsleme, Sanatçı, Manken vs. Organizasyonları Ve Ayrıca Yurtiçi Ve Yurtdışında Yapılan Fuar ve Kongrelere Hassas Çalışmalarla Yapılan Gezi Organizasyonları Bu Alanda Tecrübeli Çalışanlarımız Tarafından Gerçekleştirilmektedir.
İlk Hedefi Siz Değerli Müşterilerimize Kaliteli Ve Güler Yüzlü Hizmeti Vermek Olan Acentamız; Sizin Mutluluğunuz İçin Her Türlü İsteğinizi Sizin Adınıza Anında Çözmeyi Görev Bilmektedir. Öncelikle Müşteri Memnuniyetini İlke Edinerek Turizm Sektöründeki Gelişmeleri Ve Yenilikleri Yakından Takip Etmiş, Hizmet Kalitesini Her Geçen Gün Yükseltmeyi 7/24 Saat Servis Anlayışı Ve Detaycı Yaklaşımla Gelecekte De Teknolojinin Tüm İmkanlarını Kullanarak, Müşterilerimize Minimum Maliyetli Seçenekleri Hızlı Ve Dürüst Bir Şekilde Sunmak Ve Beklentilerine Cevap Verebilmektir
MÜŞTERİ İLİŞKİLERİ
Müşteri Memnuniyetini Temel İlke Edinen Loresima Travel, Müşterilerinin Dilek Ve İsteklerine Cevap Verebilmek Ve Müşterilerinin Her Zaman Yanında Olduğunu Hissettirmek İçin Düzenli Olarak Müşteri Ziyaretleri Yapmaktadır. Loresima Travel, Müşteri Temsilcileri Aracılığı İle Müşterilerinden Gelen Öneri Ve Düşünceleri Değerlendirmekte Ve Bu Düşünceler İle Daima Daha İyiyi Hedeflemektedir.
Her Türlü Talep Ve Şikayetlerinizin Her An Cevaplandırılabilmesi İçin, 7 Gün 24 saat İletişim Kurabileceğiniz Şekilde Yapılandırılmıştır.
Tüm Bu Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgilere Acentamıza Bizzat Gelerek, Telefonla Veya Web Sayfamızdan İnternet Aracılığı İle Ulaşabilirsiniz. Deneyimli Ve Uzman Kadromuzla Her Türlü Hizmeti Sizlere Sunmaya Hazırız.
Adresimiz : Zile-Turhal karayolu üzeri 2. km