Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Kimya Sanayii İle İlgili Firmalar

1960'tan beri kauçuk işinde olan firmamız sıcak kompresli kayış kaplama, soğuk kayış kaplama, tavuk yolma lastikleri, kauçuk conta ve teknik endüstriyel kauçuk malzemeleri üretmektedir. Daha fazla detay için bizimle e-mail yoluyla ya da telefon ile irtibata geçebilirsiniz.
Şirketimiz kurulduğu günden bu yana gerek orijinal, gerekse kendi ürettiği mallarda kaliteyi uygun fiyat ve bol çeşitleri ile kendisine prensip edinmiş ve konusunda uzmanlaşarak standart ve orjinal üretimin yanı sıra özel siparişleri de üretim planlamasına almıştır.
İstanbul'da yerleşik kimyevi madde ithalatçısı olan ve yurtiçi satışlarını dökme ve fıçılı olarak yapan firmamızda trikloretilen, perkloretilen, metilenklorit, çeşitli alkoller, glikoller, asetatlar ve tinerler bulunmaktadir.
Firmamız AYDINTAŞ A.Ş. 1987 yılında kuruldu. Kurulduğu yıldan bu yana AR-GE'ye çok önem verdi. Bazı ürünlerin Türkiye'de ilk, bazılarınında hala tek üreticisiyiz.
Firmamız 2006 yılında Ankara'da kurulmuş olup, nasa teknolojisinin özelliklerine haiz ürünlerle pazarda farklı bir ürün portföyüne sahip olup, çözüm ortağı olarak çalışmaktadır.
1951 yılında Akdenizin incisi Mersinde kurulan firmamız birinci yılında olduğu gibi 56.yılındada kaliteli ürün kaliteli hizmet sloganıyla üretimine devam etmektedir.
Akzo Nobel ve Akiş Sanayi Boyaları Satış Merkezi...
Firmamız alüminyumun kullanıldığı her sektörde eloksal uygulamalarında yan sanayi olarak isteklere cevap vermiştir.
Su arıtma ve endüstriyel temizlik kimyasalları üretim ve satışında 40 yılı aşkın tecrübesiyle sektörde öncü firmadır.
Boya plastik boya epoksi boyalar yol çizgi boyası boyacı sellozik sentetik boya vernik inşaat boyaları tiner solvent Rapid endusriyel boya, rapid endusriyel astar boya, fırın boya - fırın astar boya, hammerton boya, klor kauçuklu boya, trafik yol çizgi boya, bordür boyası, exopy sonkat boya solventli, epoxy sonkat boya solventsiz, epoxy astar boya, epoxy harçlar
Haşere İlaçları ve İlaçlama Makinaları üreten ISO 9001 ve ISO 14001 belgeli kurumsal bir firmayız.
Jilet, berber malzemeleri, traj bıçağı üretmekteyiz.
Endüstriyel yağlar ve gresler konusunda gerek ürettiğimiz ürünlerle, gerekse yurtdışından temsilcisi olduğumuz iki firmanın ürünleri ile sanayinin hizmetindeyiz.
İlaçlama konusunda 18 şubemiz ile İstanbul'un her yerinde hizmetinizdeyiz
Firmamız 6 yıldır kremli köpük imalatı ve satışı yapmaktadır.
Purtek Poliüretan Teknik Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. poliüretan sert köpük hammaddelerinin üretimi ve tedariki ve pazarlaması amacıyla kurulmuş bir firmadır.
Garanti ilaçlama şirketi olarak İstanbul'un her semtinde 18 şubemiz ile 7 gün 24 saat boyunca hizmetinizdeyiz.
Endüstriyel bakım koruma kimyasalları, deterjanlar, oto bakım ürünleri, dezenfeksiyon ürünleriyle hizmetinizdeyiz.