Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Icel İle İlgili Firmalar

Sıvı el yıkama köpüğü
1951 yılında Akdenizin incisi Mersinde kurulan firmamız birinci yılında olduğu gibi 56.yılındada kaliteli ürün kaliteli hizmet sloganıyla üretimine devam etmektedir.
Firmamız 2003 yılında kurulmuş olup japon ve kore arçları oto yedek parça satıcısıdır
Kozlar yaylası doğa otel, Mersin'in Mut ilçesi kozlar yaylası'ndadır.
Mersin'de alarm sistemleri ve güvenlik kamera sistemleri, sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Kimya Gıda tekstil temizlik ürünleri üretimi ithalatı ihratacı yapmaktadır.
ISO 9001:2000, ISO 22000,HACPP,OHSAS 18001,ISO 14001,TSE, CE belgeleri ,marka tescil, web tasarımı ve endüstri mühendisliği uygulamarı ile hizmetinizdeyiz.
Fırmamız 25 yıllık deneyimiyle gıda sektöründe önemli bir yere sahip olmuştur.
Firmamız seat ve kia marka araçların bayisi olup satışını yapmaktadır.
Firmamız Mersin'de yerleşik olup, güvenlik sitemleri konusunda uzman, yaratıcı ve konusunda eğitimli personeliyle hizmet vermektedir.
Katolog-Broşür, Web Tasarımı, İnteraktif CD, Kurumsal Kimlik Çalışması
Doğayı kirletmeden ısınmanın yolu şimşek'ten geçer.
Firmamız vakum pres imalatcısıdır.
Göksu Arıtma Yurt içinde ve Yurt dışında çevre ve arıtma teknolojileri proje,uygulama ve işletme konularında firmamız yaklaşık 15 yıl'dır hizmet vermektedir. Arıtma sistemlerinde genel olarak Anahtar teslimi çözümler üretmektedir.
Firmamız emlak otomasyon sistemi, e-ticaret alışveriş sepeti, web site uygulamaları yapmaktadır. Hedef global başta Mersin ve Adana olmak üzere Türkiye'nin her bölgesindeki firmalara birçok projeyi başarıyla tamamlamıştır.
Sade, anlaşılır, dokümantasyon kalabalığı yaratmayan, firmaların kendi yapılarına özgü sistemler kurarak iş yoğunluğunuza uygun planlamalar yaparak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Salonumuz her türlü tören ve kutlamalarınızda hizmetinizdedir.
A-Group bir Şirketler grubudur.. Türkiye' de Bilişim, Yazılım, Web Donanımları, Sigorta, Kent Mobilyaları, Mimarlık,İnşaat sektörlerinde yine Türkiye' nin en büyük firmalarıyla çözüm ortaklığı yaparak müşterilerine hizmet vermektedir.