Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


FİRMA PROFİLİ
Yıllardır onlarca web projesine imza atan, müşteri memnuniyetini öncelikli prensip olarak benimseyen, uygulamalarında yaratıcı, yenilikçi, portföyündeki birçok firmaya verdiği hizmetlerle kendini kanıtlamış Hedef GLOBAL in;
Amacı, sizi her gün gelişen teknolojiyi kullanarak beklentilerinize cevap veren; fonksiyonel bir web sayfasına kavuşturmak, ürün tanıtımı, siparişler ve firma bilgileriniz ile müşteri portföyünüzü genişleterek; web sayfanızı gerçek bir pazarlama ve tanıtım materyaline dönüştürmektir. Bunların hepsine kalitenizi estetikle birleştirip size; YARATICI ÇÖZÜMLER SUNUYORUZ!
BİZ SADECE WEB SİTE YAPMIYORUZ İletişim dünyanın en önemli gücüdür, biz firmanızı, ürün ve hizmetlerinizi potansiyel müşterilerinize en iyi şekilde anlatmaya çalışıyoruz. Yeni müşteriler bulabilmeniz için gerekli tanıtım çalışmaları yapıyoruz. Size alışveriş sistemleri kurarak direk müşterilerinize satış yapmanızı sağlıyoruz. Sadece web site sahibi olmak firmanızı büyütmek için yeterli değildir. Web sitenizle yeni müşteriler bulmanız, onlara ürün ve/veya hizmetlerinizi satmanız gerekir.
Hedefleriniz büyükse HEDEF GLOBAL sizin başarılarınızı yakalamanız için göreve hazır !
HEDEF GLOBAL WEB TASARIM PAKETLERİ
Aşağıdaki Paketleri inceleyip satın alabilir ya da kendi paketinizi kendi istediğiniz özelliklere göre buraya tıklayarak oluşturabilirsiniz.
Adresimiz : Uray Cad. Emlak İşhanı Kat: 1 No: 2 Mersin/TÜRKİYE