Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


OTELİMİZ Kozlar Yaylası Doğa Otel, Mersin in Mut İlçesi Kozlar Yaylası ndadır. Kozlar Yaylası, denizden 1410 m yükseklikte olup, Toros Dağları nın yamacındadır. Doğa Otel, Akdeniz in sıcak yaz günlerinde, doğa ile buluşmanın ve kentin yoğun ortamından uzaklaşıp çam ormanında yayla serinliğinde dinlenmenin kapılarını siz değerli konuklarına açıyor.
Kozlar Yaylası adını ceviz manasına gelen kozdan almakta olup doğa ile buluşmanın, yeşili tüm renkleriyle; ceviz, kavak, çam, ardıç, katran ve meşe ağaçlarıyla, kanyonların arasında kuş cıvıltıları ve sincap sesleriyle dinlenmenin huzurunu sizlere sunmaktadır. Aynı zamanda Kozlar Yaylası; çok sayıda mağaradan oluşan Mavga Kalesi, milyonlarca yıllık zengin fosil yatakları, kanyon yamaçlarına oyulmuş antik mezarları ve gözetleme kuleleri ile mağaracılık, dağcılık, arkeoloji, jeoloji ve paleontoloji ile ilgilenenler için eşsiz bir fırsattır.
Bir aile işletmesi olan yayla otelimiz; 4 suit olmak üzere toplam 30 oda 60 yatak kapasitelidir. Odalarda banyo ve 24 saat sıcak su bulunmaktadır. Suit odalar mutfaklı olup uzun süre tatil yapmak isteyenler için uygun fiyatla apart daire olarak da kiralanabilmektedir. Odalar yaylaya bakan ve kanyonlara-Mavga Kalesi ne bakan kısım olarak ikiye ayrılmaktadır.
Adresimiz : Incilipinar Mah. Kibris Cad. Afak is Merk. Kat : 3 / No : 16