Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Danismanlik Hizmetleri İle İlgili Firmalar

Firmamız danışmanlık hizmetleri ve ürün güvenliği danışmanlığı yapmaktadır.
Kare Danışmanlık & Eğitim Hiz. 2005 yılında kurulmuş, genç ve dinamik bir firmadır. Dinamizmini tecrübeli eğitim kadrosuyla birleştirerek; üretim yönetimi, lojistik yönetimi, maliyet yönetimi, kalite yönetimi konuları başta olmak üzere tüm kurumsal ve bireysel eğitim&danışmanlık ihtiyaçlarının karşılanmasında firmalara gücü destek vermek amacındadır.
Bulgaristan üniversiteleri hakkında danışmanlık hizmeti veriyoruz.
Turkcert müşterilerinin farklı belgelendirme ihtiyaçlarının çözümü için ıso 9000, ıso 14000, ohsas 18001, Haccp, CE belgelendirmesi yapan Turkcert ülkemizin farklı alanlarındaki belgelendirme ve eğitim ihtiyaçlarının çözümü için çeşitli uluslararası kuruluşlarla ilişkilerini artırarak sürdürmektedir.
Gen bilişim interaktif, şirketinizin internetteki kimliği ve performansı için, başından sonuna kadar tüm stratejileri sunar.
Firmamız Iso kalite belgeleri, web site tasarımı, marka tescil, cd-katolog tasarımları konularında faaliyet göstermektedir.
Firmamız erp, crm, mrp alanında deneyimli kardosuyla, yazılım çözümlerini gelişen rekabet ortamında firmaların bilişim dünyasına entegrasyonunu sağlamaktadır.
Rusya Federasyonu Kazakistan Ve Türki Cumhuriyetlerine İhracat Yapan Firmalara Danışmalık Hizmeti ve Ukrsepro gost gostr Belgeleri Veriyoruz
Ata Kalibrasyon San. ve Tic.Ltd. Şti., izlenebilir kalibrasyon faaliyetleri, kalibrasyon sistem danışmanlığı, cihaz - kalibratör satışı ve kalibrasyon uzmanlık eğitimleri konularında sanayinin farklı alanlarındaki kuruluşlara uzun yıllar verilen başarılı hizmetlerin oluşturduğu tecrübe, güven ve bilgi birikiminin rehberliğinde 31.12.2003 tarihinde kurulmuştur.
Firmamız rqm danışmanlık, kalite belgelendirme ve sistem kurulumu konusunda faliyet göstermektedir.
Rusya gost-r ve Ukrayna Ukrserpo kalite belgeleri temininde güvenilir kuruluş.
Firmamız kalite yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Sınai mülkiyet hakları konusunda danışmanlık hizmeti veren, marka patent tasarım tescili konusunda çalışan bir firmayız.
Sade, anlaşılır, dokümantasyon kalabalığı yaratmayan, firmaların kendi yapılarına özgü sistemler kurarak iş yoğunluğunuza uygun planlamalar yaparak çalışmalarımızı gerçekleştirmekteyiz.
Kurumsal ve kişisel gelişim için ihtiyaç analizine bağlı danışmanlık ve eğitim hizmetleri sunmaktayız.
Sürdürülebilir kalite anlayışını benimseyen isletmelerin, verimlilik ve etkinlik ihtiyaçlarına cevap verecek tüm çözümleri üretmek kalite rehberinin işidir.
ISO 9001:2000, ISO 22000,HACPP,OHSAS 18001,ISO 14001,TSE, CE belgeleri ,marka tescil, web tasarımı ve endüstri mühendisliği uygulamarı ile hizmetinizdeyiz.
ISO 9001:2000 HACCP OHSAS 18001 ISO 14001 ISO/TS 16949:2002 CE İŞARETİ GOST-R gibi kalite sistemlerinin danışmanlığı ve belgelendirilmesi konularında faaliyet göstermekteyiz.