Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


OSSO Elektronik, sistem dizayn imalat, ithalat, projelendirme, uygulama ve ürün satış faaliyetlerini yürütmektedir.
Dekoratif Aydınlatma sektöründeki teknolojik yenilikler firmamızı beraberinde sürüklemiş ve son yıllardaki talepler bizi daha çok bu alana kaydırmıştır.
Sistem ve ürün temini teknolojik zorluklar sebebiyle çok yakın zaman kadar büyük oranda dışa bağımlı şekilde yürümekte iken, yoğun çalışmalar sonucunda, gereksinimlerin büyük bir bölümünü kendi imkanlarımızla üretebilmiş olmaktan gurur duyuyoruz.
Firmamız teknolojisini kendi proje ve uygulamalarında kullanagelirken, diğer taraftan iç piyasadaki yılların tecrübelerine sahip ve tanınmış kuruluşlara da imalat yapmakla ciddi oranda döviz çıkışını azaltmaktan memnunluk duymaktayız. Hedefimiz, elektronik component haricinde dışa bağımlılığı sıfıra indirmektir.
Tasarımlarıyla dünya trendini yakalamış olan mimarlarımızın uygulama alanındaki taleplerini karşılamak amacıyla amatör bir ruhla çalışmaktayız. Günümüz teknolojisindeki gelişmeler, Fiberoptik ve LED gibi ürünlerin performans/maliyet oranlarında sağladığı ciddi iyileşmeler sebebiyle Dekoratif Aydınlatma alanında yaygın kullanımı getirmiş ve optimum çözümleri sağlamıştır. Fiberoptik ve led tabanlı çalışmalar başlıca;
Alışveriş Merkezleri
Oteller
Restaurant
Villa Dekorasyonları
Yat ve Yolcu Gemileri
Müzeler
Kuyum Vitrinleri
Spor ve Sağlık Merkezleri
Sinema Salonları
Kapalı ve açık Yüzme havuzları
Bilboardlar - Reklam Panoları
gibi alanları kapsamaktadır.
Dekoratif Aydınlatma dışında
-Uçak İkaz Sistemleri
-İş Makinaları Işıklı İkaz Sistemleri
-GSM istasyonların gereksinimleri doğrultusunda özel çözüm talepleri
-Analog Transmisyonda Voice Encrypt çalışmalarımız devam etmektedir.
Adresimiz : Y. Dudullu Organize San. Böl. 3. Cadde No: 5 / 42 Ümraniye