Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Firmamız, ülkemizde üretici olmanın önündeki tüm zorluklara rağmen, endüstriyel kuruluşlarda ihtiyaç duyulan elektronik kontrol cihazları ve bu cihazlar ile birlikte kullanılacak her türlü sensörün imalatını ve ihracatını yapmak üzere 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır.
Çalışanları ve tedarikçileri ile birlikte büyümeyi, müşterileri ile bütünleşerek ülkemizde ve uluslar arası alanda söz sahibi bir marka olmayı, karlılığı ve verimliliği artırmayı hedeflemiştir.
Üretmekte olduğu ürünler ile kalitenin ve güvenilirliğin yerli üreticiler tarafından da sağlanabileceğini göstermiş, çok kısa zamanda bulunduğu sektörde saygınlık kazanmış ve haklı yerini almıştır.
Sınırsız çözüm alternatifleri ve müşteri odaklı hizmet anlayışı sayesinde çok önemli müşteriler edinmiş ve sağlam temeller üzerine dostluklar kurmuştur. Her geçen gün bu dostluklara yenilerini eklemekte ve bu sayede geniş bir ailenin üyesi haline gelmektedir.
Yenilikçilik ve yaratıcılık anlayışı ile ARGE çalışmalarında örnek bir firma olmayı hedeflemekte, her geçen gün ürün ailesine yenilerini eklemekte ve var olan ürünlerini en son teknolojiye göre geliştirmektedir.
Kalifiye iş gücü, kurumsal yapı ve standartlara uyma konularında taviz vermemekte, uluslararası standartlarda bir firma olma yolunda ilerlemektedir.
ORDEL olarak koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışını temel alarak sizlere hizmet vermenin mutluluğu içerisinde olacağız.
Aşağıda ORDEL in üretimini yaptığı bazı ürünlerin listesini bulabilirsiniz.
Proses Kontrol Cihazları (Standart, Gelişmiş, Adım Kontrol Cihazları, Fırın Kontrol Cihazları, Zaman Röleleri, Proses Göstergeleri )
Termokupllar
Rezistans Termometreler
Termokupl & Rezistans Termometre Kabloları
Basınç, Nem, Akış vb. Sensörleri
Endüsriyel Kontrol Yazılımları
Adresimiz : Yeni Sanayi Sitesi 15. Blok No:26