Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


2001 yılında güç elektroniği dalında ticari faaliyet göstermek amacıyla kurulmuştur. Son yıllarda kendi adı altında (Powertech) ups (0, 5-200 kVA), Voltaj Regülatörü (1-200 kVA) DC-DC güç kaynakları ve inverter üretimi yaparak faaliyetlerine devam etmektedir.

Sanayi ve bilişim sektörünün hızla gelişmesi, UPS pazarının büyümesini sağlamıştır. Amacımız POWERTECH-GÜÇTEKNİK olarak yerli üretim yapan firmalar arasında en üst sıralarda yer almak ve sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunabilmektir.
Dünyanın 1 numaralı güç kaynağı üreticisi olan APC & MGE & RİELLO firmalarının satış ve satış sonrası yetkili teknik servis hizmetlerini vermektedir.

POWERTECH-GÜÇTEKNİK tecrübeli satış ve teknik servis ekibiyle birlikte Türkiye nin tüm bölgelerine sonsuz müşteri memnuniyetini sağlamak için 24 saat kesintisiz teknik servis ve destek sağlamaktadır. POWERTECH-GÜÇTEKNİK olarak sizlere hizmet vermekten gurur ve mutluluk duyuyoruz.

KESİNTİSİZ GÜÇ KAYNAĞI İLE İLGİLİ HER TÜRLÜ SORUNUNUZDA, DENEYİMLİ SATIŞ VE TEKNİK SERVİS KADROMUZLA DANIŞMANLIĞINIZA HAZIRIZ.

Tezcan ŞİRİN
Satış ve Proje Departmanı
Adresimiz : kazımdirik mahallesi 219 sok no:4/a