Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Esproit, web şirketleri arasında üst seviyelerde yer alarak Türkiye nin önde gelen firmalarına yazılım, web ve teknoloji çözümleri sunmaktadır. Online Alışveriş Sistemi, Web tasarımı, Web yönetimi, Bayi Yönetim Sistemi ve Internet tabanlı çözümler sunmaktadır.
Esproit, Türkiye nin önde gelen firmalarına yazılım ve teknoloji çözümleri sunmaktadır. Online Alışveriş Sistemi, Bayi Yönetim Sistemi, Stok takip Sistemi ve Internet tabanlı çözümler konusundan, internet bankacılığı geliştirmeye kadar Knowhow a sahiptir.
Özellikle firmaları var olan sistemlerle entegre bir yapı sunarak, müşteriye özel E-Ticaret ve Yazılım çözümleri ile sistem entegratörü olarak anahtar teslim projeler geliştirmektedir.
- Internet tabanlı e-iş çözümleri o Online Mağaza çözümümüz (ShopPro) o Bayi Yönetim Sistemi (VPro) o Kurumsal Satış (CorPro) o Web tasarımı o E-Solutions o Web içerik Yönetim Sistemi - Pc tabanlı yazılım çözümleri o Stok ve Sipariş Takip Sistemi (ICOM) o Bayi Yönetim Sistemi (VenPro) o Ajans Yönetimi (Optima) o Diğer Yazılımlar
Adresimiz : Kasap İsmail sok öğün iş merkezi no:5 d:15