Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Danışmanlık Servisi olarak hizmetlerimiz:
Web Sitesi İyileştirme, Şirket İçi Internet Organizasyonu: Firmaların mevcut internet web sitelerinin yeniden yapılandırılmasını içeren bu hizmet ile güncellenmesi kolay, veri tabanına dayalı PHP, ASP türü server side çalışan web siteleri hazırlanır. Aynı zamanda organizasyonun bu web sitesinden optimum faydalanması için çalışanlar ile bilgi aktarımı gerçekleştirilir.
Web Sitesi Kurulumu, Personel Eğitimi: Internet üzerinde mevcut bir web sitesine sahip olmayan kuruluşların internete ilk adımlarında profesyonel perspektif ile işe başlamalarını sağlamayı amaçlayan bu hizmet, Profesyonel bir web sitesinin kurulumu, gözlenmesi ve güncellenmesinin yanı sıra, personelin internet ile ilgili şirket içi organizasyonu sağlayabilecek ölçüde eğitilmelerini içerir.
Proje Danışmanlığı: Kuruluşun her türlü bilgi işlem projesinin NS Grup Çözüm Metodolojisi kullanılarak yönetildiği hizmetlerdir. Böylelikle projeler, istenilen zamanda, özellikte ve planlanan kaynaklar kullanılarak, başarılı bir şekilde sonuçlandırılır Özel Program Yazılım Servisi olarak hizmetlerimiz:
Özel Programlarınızın hazırlanması : Firmaların mevcut çalışma akışları içerisinde ihtiyaç duydukları küçük/orta/büyük ölçekli programların, şirket ihtiyaçları göz önünde bulundurularak, sisteme entegre edilmesi ve sorunsuz olarak hizmet almanızı sağlayan, aynı zamanda çalışma süresi zamanınızdan da kar etmenizi sağlayan programların hazırlanması.
Mevcut Programlarınızın iyileştirilmesi ve optimizasyonu: Şirket içerisinde kullanılan mevcut programlarınızdan daha fazla verim ve daha sorunsuz iş akışı sağlamak amacı ile NS Grup Çözüm metodolojisi kullanılarak sisteminizin optimizasyonunu sağlamak ve iş verimliliğinin arttırılması. Donanım Servisi olarak hizmetlerimiz:
Bakım hizmetleri : Mevcut sistem donanımınızın zamanla ve çevre şartlarından dolayı olası arızalarının ve sorunlarının optimize edilerek, donanım sisteminizin daha verimli çalışır hale getirilmesini sağlamak amacı ile mevcut bakım anlaşmaları ile belirli süreler çerçevesinde siz müşterilerimizin çalışma ortamlarındaki donanım yapılarının düzene sokulması ve sistem gereksinimlerinin müşterilerimize rapor halinde bildirilmesi. Network Hizmetleri : NS Grup çözüm metodolojisi sadece sisteminizin üst yapısını değil aynı zamandada bir bütünlük sağlayarak altyapısınıda kontrol/onarım/destek hizmetleri verir. Mevcut alt yapınızın zamanımız teknolojisine uyumluluğu ve kesintisiz veri hızının sağlanması başta olmak üzere, bu alt yapının dış networklerlede uyumluluğunun sağlanmasını gerçekleştirir. Network hizmetlerimiz isteğinize göre altyapısı oluşturulmamış iş yerinize altyapı kurulması yada mevcut olan iş yerinizin kurulumları ve düzenlenmesinde size çözüm sunar.
NS
Adresimiz : MİMAR KEMALETTİN CAD. NO:7 K:3/303 ÇANKAYA