Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Nakliyat Tasimacilik İle İlgili Firmalar

Lüks Adana Seyahat Şehirlerarası Yolcu Taşımacılığı Lojistik Hiz. Tic. Ltd. Şti. Sektörümüzün kaliteli ulaşım, artan talep ve istenilen hizmet arayışını tam anlamıyla karşılayabilmek ve maksimum derecede bu isteklere cevap verebilmek hedefi ile 1980 tarihinde firmamız yolcu taşımacılığına başlamıştır.
Evden eve nakliyat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Lojistikte güvenilir partneriniz.
uluslarası alanda taşımacılık yapmaktayız.bilgi için websitemize ulasabilrsiniz
şehiriçi şehirlerarası we ewden ewe kamyonet tipi araçlarla en uygun fiyatta taşımacılık 0535 715 07 42
Toplu dağıtım kargo kurye hediye dağıtımları yapmaktayız.
askılı tekstil taşımacılığı evdeneve nakliyat fuar organizasyon ses ışık sistemleri taşımacılığı alanlarında uzmanlaşmış kadrosuyla yurt içi her türlü taşımacılık problemlerinize kalite güvencesiyle beyaz çözümler sunan nakliye şirketi.
Şehirler arası taşımacılıkta deneyimli ekibimizle, özellikle sac rulo nakliyesinde değerli müşterimize güvenli ve itinalı sevkıyatlarımızla hizmet vermek ana ilkemiz olmuştur.
Radar turizm olarak Trakya yöresinde faaliyet göstermekteyiz.Edirne non stop seferlerimizle her saat hizmet vermekteyiz. Yaz sezonunu gelmesiyle birlikte tüm tatil yörelerine seferlerimiz sürekli devam etmektedir.
Evden Eve Taşımacılık Hizmetleri - Ofisten Ofise Taşımacılık Hizmetleri - Yol Boyu Eşya Güven Garantisi - Müşteri Memnuniyeti Anlayışı - Güler yüzlü Hizmet Anlayışı - Paketleme Servisi - Eşyaları Yükleme ve İndirme - 7/24 Hizmet Garantisi - Paketlemede Eşya Garantisi - Muayenesi Yapılmış Araçlar - Zamanında Teslimat - Hepsi İsta
Şehir içi şehirlerarası yük taşımacılığı parsiyel ve lojistik hizmetleri veriyoruz.
Çok dilli yük ve boş araç borsa sistemi.
Lüks Mersin Seyahat Hedefimiz ; Son model otobüslerle her sene yenilikler yaparak ilerlemektir.
Furkan vinç 1991 den beri sektörün özcü firması olmuştur.
Evden eve sektöründe büyük bir öncü olarak sizlere hizmet vermekteyiz.
Nakliyat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Firmamız nakliyat sektöründe faliyet göstermektedir.
Kuruluşumuz, geniş araç filosu ve tecrübeli eleman kadrosuyla, şehiriçi ve şehirlerarası ev - işyeri nakliyatını, depolama hizmetini en güvenilir şekilde yerine getirmeyi,taşıma işlemini müşterilerimiz için zahmetsiz bir biçimde gerçekleştirmeyi amaçlamıştır