Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Yenimahalle İle İlgili Firmalar

Elektronik tamir servisi
Şirketimiz Temiz çevre teknolojileri konularıyla iştigal etmekte olup konusunda lider Kanadalı CYPHER INTRNATIONAL şirketinin Türkiye genel temsilciliğini ve distribütörlüğünü yapmaktadır
Ferforje'de mükemmel ve sağlam tasarımlar yapmaktayız.
Paslanmaz çelik sistemleri cam sistemleri alüminyum cephe sistemleri
ANKARADAKİ BÜYÜK FİRMALARDAKİ TECRÜBEMİZİ EMLAK SEKTÖRÜNDE EDİNDİĞİMİZ GÜVENLE BİRLEŞTİREREK ÇAYYOLU, TEMELLİ, İNCEK BÖLGESİNDE, VİLLA, DAİRE, ARSA KONULARINDA HİZMET VERMEKTEYİZ.Sistem Gayrimenkul http://www.sistemgayrimenkul.com.tr for ENGLISH click here Talebinizi İletin Aradığınız gayrimenkulün özellikle
İthal duvar kağıdı satışı ve işçiliği.
Firmamız paslanmaz çelik merdiven korkulukları, dış cephe aydınlatma armatürleri konularında faliyet göstermektedir.
Dış ticaret, finansman, pazarlama stratejileri, yeniden yapılandırma, insan kaynakları, eğitim, ar-ge, AB programları konularında hizmetinizdeyiz.
Firmamız elektrostatik toz boya sistemleri üretmektedir.
Firmamız tel örgü spor sahaları ekipmanları akrilik sahalar çim sahalar yapıştırıcıları ile kapalı salon poliüretanı imal etmektedir.
Kendi imalatı ve bunun yanında temsil ettiği uluslararası firmaların ürünlerini deneyimli kadrosuyla sektöre sunmaktadır.
YERLİ GAYRİMENKUL, piyasa enstrümanlarını ve değişimlerini devamlı takip eden , Doğru Fiyat - Doğru Yatırım mantığı ile müşterilerinin kısa surede hedeflerine ulaşmalarını dolayısıyla müşteri memnuniyetini sağlamayı ve sürekli kılmayı en on planda tutan bir Gayrimenkul Danışmanlık firmasıdır.
ISO 9001:2000, ISO 22000( HACCP), ISO 14001, OHSAS 18001 İşçi Sağlığı ve Güvenliği, Araç Tip onay belgelendirme ve danışmanlık hizmetleri, Dış Ticaret, pazar araştırma ve Tercümanlık hizmetleri
Ankara'nın ilk yerel televizyonu.
Merdiven korkuluk küpeşte trabzan sistemleri modüler bağlantı parçaları ve zemin döşeme profilleri imalatı ve satışı yapmaktayız.
Nakliyat sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Firmamız hareketli ve sabit çalışma tezgahları , takım dolapları , malzeme dolapları , ağır , orta ve hafif raf sistemleri , arşiv sistemleri konularında faaliyet göstermektedir.
Plastik top üretimi yapmaktayız.