Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Plastik Sanayii İle İlgili Firmalar

Yurt dışından polietilen hammaddeleri, kauçuk hammaddeleri ithalatı yapmaktayız.
Profil lastik sektöründe faaliyet gösteren firmamız inşaat, otomotiv, makina başta olmak üzere birçok sektöre hizmet vermektedir.
Yağmurlama, damla sulama sistemleri, plastik küresel vana iamalatıı, plastik boru üretimi, makine ve kalıp imalatı yapmaktayız.
Başlıca tedariğini yaptığımız hammaddeler polietilen, polistren, polivinilklorür, polipropilen, acrylonitrile butadien styrene, polietilen treftalat, endüstri plastikleri, compaund, yardımcı hammaddeler titan ve masterbachler.
Türkay plastik 38 yıldır başta endüstriyel mutfak firmaları olmak üzere çok farklı sektörlere polietilen ürünler üretmektedir. Bunların başında hijyenik polietilen hazırlık ekipmanları ve kesim levhaları gelmektedir.
1978 den günümüze yüzme palet üretiminde öncü isim.
Plastik boru ve su deposu imalatı, toptan ve perakende satış yapmaktayız.
Şu an üretimini yaptığımız bütün mamullerin tasarım aşamasında çok yönlü ve kapsamlı ar-ge çalışmalarımız oluyor. Gerek yurtdışı, gerek yurtiçi fuarlardan başlayan araştırmalarımız, son kullanıcının neresinden memnun değilsiniz, nasıl olmalı sorusuna kadar uzanıyor.
Gransan kimya san. ve tic. a.ş. 1982'de anonim şirketi ünvanı almış, o zamandan bu zamana siz müşterilerimizin hizmetinde bulunmaktan haz duymuştur.
Firmamız 1999 yılında Elazığ'da boru imalatıyla baslayarak şuan örgülü su hortumu imalatıyla beraber pe boru (kangal boru) imalatını devam etmektedir. Örgulü hortum çap 1/2 den çap 2'' kadar,imalatını yapmaktayız.
Her şekilde ve ölçüde, kaplanacak veya boyama yapılacak malzemelerin, maliyetleri minimuma düşürecek, kalitesini ve kapasitesini maksimuma çıkarabilecek düzeyde üzerine maksimum adette tutturulacağı, her modele göre ayrı ayrı özen, itina ve tasarım geliştirerek hazırlanmış, Aparatlara ihtiyacı vardır.
Firmamızda her çeşit plastik baskı işleri fason olarak yapılmaktadır.
Plastik kalıp imalat üretim cnc plastic mold mould cnc otomat enjeksiyon hacim kalıpçılık iso 9001
PVC plastik levha, PVC masa örtüsü, PVC banyo perdesi, PVC oto brandası, izolasyon malzemesi (membran)
2000 yılında İatanbul Bayrampaşa'da kurulan şirketimiz 2003 yılından itibaren Güngörendeki 3500 metrekare kapalı alanında faaliyetine devam etmektedir.
Masa - Sandalye -Büro - ofis Mobilya aksamları - plastik tapa ve takoz koltuk tekeri form körük imalat ve satışı
LDPE HDPE Baskılı Baskısız Torba Rulo, Baskılı - Baskısız Kilitli Torba , Her Renkte Profil İmalatı, 7 cm den 300 cm kadar Plekso Baskı - 120 cm kadar Resim Baskı İmkanı
Bilim Plastik Kimya ve Nakliyat A.Ş. şirketi olarak Aliağa ' da plastik hammadde ticareti ve nakliye işleri ile iştigal etmekteyiz. Nakliye ve hammadde temini ile ilgili konularda şirketinizle de çalışma arzusundayız.