Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Danismanlik İle İlgili Firmalar

Son on yılda siz veya yakınlarınız trafik mağduru iseniz, Mağduriyetiniz giderilinceye kadarherhangi bir ücret talep etmeden deneyimli ve profesyonel hukuk danışmanlarımız ile sizlerin yanındayız.
Firmamız Marka tescili,Faydalı Model, Endüstriyel Tasarım, Patent, Barkod, ISO, TSE, CE vb.. hakların danışmanlığını yapmaktadır.
Kocaeli ili çevresinde tüm emlaklarınızı bize yazdırabilirsiniz.
Yurt Dışı Eğitim,Dil okulları
Emlak ve gayrimenkul sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Ukrayna'da halen faaliyette bulunan veya yeni ticari faaliyet göstermek isteyen, araştırma yada arayış içindeki Türk girişimci firmalara hizmet veren, bir Türk danışmanlık şirketi.
Yurt Dışı Eğitim Danışmanlık
Antalya'da ki organizasyonlarınız için local destek
Emlakcılık sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Gayrimenkul yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Firmamız danışmanlık ve bilişim hizmetleri vermektedir.
Firmamız komple dış ticaret danışmanlık hizmetleri vermektedir.
Kalite yönetim sistemleri ve diğer belgelendirme hizmetleriyle ilgili eğitim ve danışmanlık hizmetleri vermektediyiz.
Çağri Mekezi database çözümleri Müşteri Veritabanı Yönetimi, manuel, predictive, power dialer, Sip Server, Softpbx, Ippbx, Voip, Voice Gateway, CRM Database, Soft Phone, IP Phone, Ses Kaydı, Voicemail, Voice Recording, Konferans Odası, IVR, Call Report, Kuyruk Yönetimi, Inbound Call, Outbound Call . Santral
Marka, patent, endüstriyel tasarımların yurtiçi ve yurtdışı tescili ve tescil sonrası tüm işlemlerinde hizmet vermekteyiz.
Marka tescili ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.
Online Rüya Tabiri
Sayın Yetkili, Avrupa Birliği uyum sürecinin devam ettiği günümüzde her alanda belgelendirme (sertifikasyon) konusu gittikçe daha fazla önem kazanmaktadır. ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi, OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi, HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi, ISO 22000, Organik Tarım, Europ