Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ambalaj Malzemeleri İle İlgili Firmalar

Çevre ve Orman Bakanlığı toplama-ayırma-geri dönüşüm lisanslı olan ve bu alanda faaliyet gösteren firmamız her türlü hurda alım satımı yapmaktadır
Plastik oluklu mukavvadan koli ve kutu
Gebze'de oluklu mukavva karton koli ve kesimli kutu , köşebent, ondüla imalatı yapmaktayız.
Firmamız kravat kutusu, hediye kutusu, ayakkabı kutusu imalatı yapmaktadır.
Endüstriyel ambalaj çemberleri ve makinalarında öncü güvenilir kuruluş.
Eden Ticaret 2002 yılında kurulmuştur. O günden beri kendi tescilli markası olan A-TAPE adı altında Koli Bandı ve diğer ambalaj malzemelerinin ithalatını gerçekleştirmektedir. 2003 yılında şirket promosyon malzemeleri üzerinde yoğunlaşmaya başlamıştır.
Firmamız her türlü paketleme malzemeleri temini ve paketleme yöntemleri ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.
Starbant ithalat ve üretim destekli, konusunda uzmanlaşmış personeli ile profosyonel hizmet vermektedir.
Deneyimli teknik personelimiz ve satış ekibimiz herhangi bir ürünle ilgili ambalajlama sorunlarınıza ve tarımsal amaçlı gölgeleme ve koruma ihtiyaçlarınıza cevap vermeye hazırdır.
Tum sektorlere plastik ambalaj konusunda hizmet vermektedir.
Matbaa AMbalaj Kalıparında Bobbs , Vakum , Etiket ve Hertürlü Kalıp İmalatı. Lazerli ve tam otomatik makinelerle Hızlı Ekonomik bıçak üretimi.
Otomatik koli bantlama makinaları, shrink ambalaj makinaları, pudra değirmenleri ve gofret üretim tesisleri imalatı yapmaktayız
Çevre ve orman bakanlığından ayırma ve toplama lisanslı firmamız Denizli'nin ve çevre il ilçelerin kapasitesini karşılayacak derecede press makinasına sahiptir.
Metalin Sanata Donustugu Mekan
TOPLU İĞNE KUTUSUNDAN, BUZDOLABINA KADAR sloganımızla, oluklu mukavva koli, ofset kutu, sıvamalı ve özel kesimli kutu imalatımızla siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz.
Plastik, çember, toka, klips, çelikçember, polyester germe, tekstil, kompozit, sıkma, tokalama, bant streç, tam ve yarı otomatik çember makinası, lifli polyester germe makinası, bukle, çember makinası, köşebent.
Doğa Ambalaj, Oluklu Mukavva Koli imal eden, ambalaj sektöründe 15 yıldır faaliyet gösteren bir firmadır. Firmamızda daima hazır ebatlar bulunmaktadır.
Firma olarak 25 yıldır ambalaj sektöründe faaaliyet göstermekteyiz. Baskılı ve baskısız; rulo, düz ve kilitli karton köşebent üretmekteyiz.