Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Reklam İle İlgili Firmalar

En iyi pazarlama; değişen yaşam tarzlarına en çabuk uyum sağlayan, yeni iş kollarını ve yeni pazarları iyi takip edebilen, halkın içinden gelen güçlü bir ekibin sürekli geliştirdiği bir yöntemdir. İyi tanıtım; uzman iletişimcilerin, sanatçılar ve görsel
Reklam, Tanıtım ve Organizasyon Aş.
Firmamız etiket,kaşe, plaket, afiş, bayrak, yönlendirme levhaları, tabela, prinç ve alüminyum malzemeler, pleksiglas levhalar, kapı ve masa isimlikleri, vs. gibi geniş ürün ve hizmet yelpazesi ile sektöründe bir numara olmayı hedeflemektedir
organizasyon,palyaço,cocuk tiyatrosu,animasyon,kostum karakter,dans,dansçı,dans gruplari,robotman,pandomim,michael jackson,disco,breakdance,
Led tabela, tabela, elektronik panolar, dijital baskı, serigrafi baskı, afişler, neon gibi konularda faliyet göstermekteyiz.
Firmamız, baskılı yada baskısız her tür zemin üzerine uygulanabilen kendinden yapışkanlı etiket üretimi; özel kullanım alanlarında, barkod yazıcılarda, kullanılmak üzere geniş bir ürün yelpazesini müşterilerine sunmaktadır.
Reklam tasarımlarınızda sizi hedefe götüren, kaliteden ödün vermeyen bir ajans ariyorsanız doğru yerdesiniz.
Firmamız reklamcılık, yayıncılık ve halkla ilişkiler konularında faliyet göstermektedir.
Led Tabela, neon tabela için elektronik devre imali, Pleksi ışıklı tabela yapımı, led ile tabela yapımı, reklamcılar için devre dizaynı.
Firmamız tente ve çadır malzemeleri satışı yapmaktadır.
Firmamız adana basta olmak uzere kartvizit-brosur-afiş-karton canta-kutu-naylon poset konularında tum turkıye'ye hızmet vermektedir.
Firmamız yapım organizasyon dekorasyon reklam pazarlama ve tanıtım hizmetleri vermektedir.
Tabela ve Açıkhava reklamcılığı konusunda 15 yıldır imalat yapmakta olan firma, Özellikle kutu harf konusunda ihtisaslaşmış olmakla birlikte, yeni teknolojik ürünlerin tasarım ve imalat projelerinde de oldukça başarılı imalatlar yapmaktadır.
Market aktivite tanıtım ve organizasyon hizmetleri vermektedir.
Firmamız reklam çanta ve plaket imalatı yapmaktadır.
Düğün, davet, bayi toplantılarınız,sünnet,festival ve şenliklerle hizmetinizdeyiz...
1991 den günümüze, profesyonel kadrosu ile kalite, hız ve güvenliği ön planda bulunduran eylül tercüme, 25 full time - 100 den fazla freelance çalışanı ile bütün dillerde hizmet vermektedir.
Firmamız internet üzerinden toplu sms hizmeti sunmaktadır.