Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Şirketimiz ; 1986 dan Beri; Üretim ve Hizmet Sektörünün, Özel veya Tüzel PekÇok Kuruluşuna; Her Konuda Reklam / Tanıtım Propagandalarında, Seçkin Kadromuzla Hizmet Vermeye Devam Ediyoruz. . .
Şirketimiz ; Reklam & Tanıtım Kampanyalarınız İçin Bize Yalnızca Bir Telefonunuz Yeterlidir. Biz Gelir Sizi Bulur Engin ve Etkin Tanıtım Yollarını En İddialı ve En Uygun Koşullarla Önünüze Sereriz.
Her Sese Kulak Veren, İşini En İyi ve Güvenilir Şekilde Yerine Getiren Bu Güne Kadar Arayıp ta Bulamadığınız Boğaziçi Reklamcılık Sınırsız Hizmetiyle Her Zaman Sizinle!
Televizyon & Radyo & Gazete Reklamları Tasarımı ve Yayımcılığı
A dan Z ye Matbaa İşleri
Promosyon Hediyelik Eşya
Tabela & Bez Afiş & Işıklı Reklam
Konularında Hizmet vermekteyiz.
Bütün gördüklerimizden bütün düşündüklerimizden daha başka. Sadece size özel sadece sizin için. . . İster kartvizitiniz olsun, ister firmanızın kurumsal kimliği, ister ürünlerinizin tanıtım kataloğu bütün bu işlerin ayrıntılarını, detaylarını şık tasarımlarla, renklerin coşkusuyla sizin için buluşturalım. Biz sadece kendi düşlerimizi değil sizinde düşlerinizde görmek istediğinizi, hissettiklerinizi tasarlıyoruz. .
www (World Wide Web) sayfaları; internet in en renkli, en çarpıcı ve en çok kullanılan multi media hizmetidir. Şirket kimliğini yansıtan bir reklam sayfasına sahip olmak; internet üzerinden ürününü hizmetini ve en önemlisi ismini tüm dünyaya duyurmak kısaca bütünleşen dünyada bütünün bir parçası olmak artık tüm firmalar için kaçınılmaz bir unsurdur.
En zengin görsellikle, isteğe bağlı olarak haraketli animasyonlarla ve ses efektleriyle destekli olarak hazırlayacağımız web sayfanızı, ilgi çekici, akılda kalıcı ve her zaman gözde bir site yapmak işimizin en önemli parçası. . .
BİLGİSAYAR;
Bilgisayarınızı sadece yazı yazılabilen bir alet olmaktan çıkartmaya karar verdiniz. zamanınızı kaybedilmiş verilerle geçirmek istemiyorsunuz. Firmanızın ihtiyacı olan kullanımı en kolay, veri güvenliği en yüksek programları Boğaziçi ekibi size sunmaya hazır. Orijinal yazılım firması garantisiyle.
Bilgisayar alırken ; hız, kapasite, program, maliyet, satış sonrası destek ve güncellenebilme özellikleri dikkate alınır. Bunların yanı sıra, sistemi satan firmanın güvenirliği de önemlidir. Bilgisayar veya donanım ihtiyacınız ne olursa olsun en ekonomik fiyat ile bilgisayar sektöründeki tüm ürünleri ister markalı, ister markasız tercihinize sunuyoruz. Tabiki satış sonrası desteğimizle birlikte.
TEKNİK SERVİS;
Bilgisayar hayatımızın reddedilmez gerçeği. Bu sevimli aletler hemen her yerde bizimle, tabii problemleriyle birlikte. Teknik servis hizmeti verdiğimiz firmalar bizden önce teknik servis elemanlarının ofislerinden çıkmadığını problerin hiç bitmediğinini anlatıyorlardı. Bizden servis aldıktan sonra bilgiyi istedikleri her an kullanıyorlar. İşte bu ana hedef doğrultusunda Empire teknik servis ekibi sorunsuz bilgisayarlar kavramıyla garantili servis hizmetiyle müşterilerine hizmet vermektedir.
Kalite tesadüf değildir. Bilgi ister, tecrübe ister. Şansınıza her zaman düşeş gelmeyebilir. Sisteminizin güvenliğini şansa bırakmayın. Sağlam bir işbirliği için bizi arayın.
Adresimiz : Mahmutbey Caddesi Gediz Sokak Atıcılar İş Mrk. No:25 Kat:4 Şirinevler-Bahçelievler-İST