Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Elektrik tesisat taahüt aydınlatma işleri
Firmamız imalatçı firmadır dürüst ticaret anlayışı en büyük sermayemizdir.
Firmamız led sistemleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve taksit avantajları ile alabileceğiniz, online alışverişin güvenilir adresi.
Puls elektronik olarak ağırlık ve gerginlik kontrolü sistemlerine hitaben başta plastik, matbaa ve tekstil sektörlerine hizmet vermekteyiz.
firmamız 2002 yılında kurulmuştur. PIONNER, LG, HITAÇİ, PANOSONİC, SANSUİ, GOLDMASTER, AIWA, DİGİTURK YETKİLİ SERVİSİYİZ.
Turkkom hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.
modulatör:vcd,dvd,kamera,playstation,receiver, dijital uydu alıcıları,tv,sinema,ses sistemleri,dijital fotograf makinalarında çekilen resimleri tv de seyredebilme imkanı.scart ve rca,şasi girişi olmayan tv lerde bu cihazlara uyum imkanı sağlayan çok geniş amaçla kullanılabilen cihazdır.
Firmamız polimer ve seramik muhafazalı metal oksit dirençli orta gerilim parafudrları imalatını yapmaktayız.
TSE ve ISO 9001:2000 (TUV SUD) Belgeli Elektrik Pano Üretimi.
Cctv güvenlik kamera, Alarm, Personel geçiş kontrol, Dadi takip, Cep telefonu, Bilgisayar, Ev elektroniği ve Oto elektronik.
Bilkon personel devam kontrol sistemleri yüz tanıma kameralı pdks elektronik işçi kart basma saati gibi konularda faliyet göstermektedir.
En Hesaplı, En Hızlı, En Güvenli Cep telefonu Alışverişi
Telsiz Haberlesme Sistemleri satis ve servis hizmeti veren firmamiz sizlerede bu alanlarda ihtiyaciniz olduğu taktirde kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermekten memnun olacaktir ekde fiyat ve aciklayici bilgiler mevcuttur.
Elektronik güvenlik sistemleri üzerine hizmet veren firmamız ismiyle oldugu gibi işiyle ve kalitesiylede müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini kanıtlamıştır.
Endüstriyel otomasyon sistemleri, cnc robot dönüşümleri, paketleme ve dolum makinaları konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız fotoğraf ve eğitim cihazları konularıda faliyet göstermektedir.
Firmamız her türlü güvenlik çözümleri konusunda faliyet göstermektedir.