Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Elektrik İle İlgili Firmalar

Firmamız 2000 yılında Elektronik Tasarım firması olarak kurulmuştur. Ayrıca Seri ethernet Çeviriciler konusunda kusursuz ürün sunan Tibbo Teknoloji firmasının Türkiye Temsilciliğini yapmaktadır.
Firmamız led sistemleri sektöründe faliyet göstermektedir.
Puls elektronik olarak ağırlık ve gerginlik kontrolü sistemlerine hitaben başta plastik, matbaa ve tekstil sektörlerine hizmet vermekteyiz.
Kablosuz Otomasyon Sistemleri, Bilgisayar Sistemleri, Seslendirme Sistemleri, Kamera ve Güvenlik Sistemleri
Teknoloji ürünlerini en uygun fiyat ve taksit avantajları ile alabileceğiniz, online alışverişin güvenilir adresi.
3A Elektronik, genç, dinamik yapısıyla ve 10 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize başta Çorlu olmak üzere Çerkezköy, Saray ve diğer çevre ilçelerde hizmet vermektedir.

Temel çalışma konuları arasında, sanayimizde kullanılan elektronik cihazlara bakım ve
Turkkom hizmet sunmanın yıllar boyu sürecek bir birlikteliğin başlangıcı olduğunun bilinci ile, ihtiyaçlara uygun gerçek çözümler sunmaktadır.
Şirketimiz yerli ve yabancı firmalarla işbirliği halinde olup her türlü yurt içi ve yurt dışı projelerde komple mühendislik ve müşavirlik hizmetlerini yüklenmekte ve uygulamaktadır.
modulatör:vcd,dvd,kamera,playstation,receiver, dijital uydu alıcıları,tv,sinema,ses sistemleri,dijital fotograf makinalarında çekilen resimleri tv de seyredebilme imkanı.scart ve rca,şasi girişi olmayan tv lerde bu cihazlara uyum imkanı sağlayan çok geniş amaçla kullanılabilen cihazdır.
Firmamız polimer ve seramik muhafazalı metal oksit dirençli orta gerilim parafudrları imalatını yapmaktayız.
Cctv güvenlik kamera, Alarm, Personel geçiş kontrol, Dadi takip, Cep telefonu, Bilgisayar, Ev elektroniği ve Oto elektronik.
Bilkon personel devam kontrol sistemleri yüz tanıma kameralı pdks elektronik işçi kart basma saati gibi konularda faliyet göstermektedir.
En Hesaplı, En Hızlı, En Güvenli Cep telefonu Alışverişi
Telsiz Haberlesme Sistemleri satis ve servis hizmeti veren firmamiz sizlerede bu alanlarda ihtiyaciniz olduğu taktirde kaliteli ve uygun fiyata hizmet vermekten memnun olacaktir ekde fiyat ve aciklayici bilgiler mevcuttur.
Elektronik güvenlik sistemleri üzerine hizmet veren firmamız ismiyle oldugu gibi işiyle ve kalitesiylede müşteri memnuniyeti konusundaki hassasiyetini kanıtlamıştır.
TSE ve ISO 9001:2000 (TUV SUD) Belgeli Elektrik Pano Üretimi.
Endüstriyel otomasyon sistemleri, cnc robot dönüşümleri, paketleme ve dolum makinaları konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız her türlü güvenlik çözümleri konusunda faliyet göstermektedir.