Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


3A Elektronik, genç, dinamik yapısıyla ve 10 yıllık tecrübesiyle siz değerli müşterilerimize başta Çorlu olmak üzere Çerkezköy, Saray ve diğer çevre ilçelerde hizmet vermektedir.

Temel çalışma konuları arasında, sanayimizde kullanılan elektronik cihazlara bakım ve onarım hizmeti bulunmaktadır.

Temel prensibimiz müşteri memnuniyeti ve müşterilerimizin yurt dışı bağımlılığını en aza indirmek ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır. Müşterilerimizin sorunlarını çözmek, ihtiyaçlarını karşılamak 3A Elektronik’in birinci ve esas görevidir. Hedefimiz elektronik kart ve inverter tamirinde kaliteyi ve sürekliliği korumak ve siz değerli müşterilerimizle çözüm ortağı olarak çalışmaktır.

Çalışanlarını faaliyet gösterdiği sektörün içerisinden seçerek kadrosunun tamamını konusunda deneyimli personelden oluşturan 3A Endüstriyel Elektronik çözümleri, bu sayede güç elektroniği alanında hizmet verdiği müşterilerine sorunsuz bir hizmet imkanı sunmaktadır. Kurulduğu günden itibaren planlı çalışmaya ve kurumsallaşmaya büyük önem vermiş, bu sayede istikrarlı bir büyüme göstermiştir. Deneyimli kadrosunu, içinde bulunduğu sektörün dinamizmiyle birleştirerek yeniliklere açık ve esnek yapısıyla, müşterilerinin güvenini kazanmıştır...

Adres: Cahit sıtkı tarancı cad. no:22 Çorlu Tekirdağ
Yetkili Kişi: Necmi Şahin
Tel: 0 282 673 50 81
Faks: 0 282 673 50 91