Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Sogutma İle İlgili Firmalar

Firmamız mutfak ekipmanları imalatı ve pazarlamasını yapmaktadır.
Merkezi ısıtma, soğutma, havalandırma, filtreleme sistemleri konusunda teknik danışmanlık, imalat, montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.
Turhan Klima ve hava perdesi satış, servis ve bakımı klima bakım Klimalar Mitsubishi Sharp Midea Samui Haier ve Airfel Hava Perdeleri Olefini, Freedoor ve Barrier güncel klima fiyatları salon klima
CE-TSE-ISO 9001 Belgeli Soğuk Hava depoları, Uygun Fiyat, Üstün kalite ve dinamik çözüm ile Fipa Soğutmada
Biz sadece en iyi bildiği işi, tüm detayları ile birlikte ele alan dinamik bir firmayız. Genç ve tecrübeli çalışanlarımızı en doğru şekilde harmanlayarak, mühendislik hizmetlerinden şantiye faaliyetlerine kadar tüm çalışmalarımızda en mükemmeli hedefliyoruz.
Her türlü hidrolik yağ soğutucu aluminyumdan 25 bar dayanıklı hidrolik yağ soğutucu imalatı oil cooler intercooler manufacturer oilcooler
Firmamız ısı kontrol sistemleri üreten, geliştiren, pazarlayan ve servis hizmeti veren Ankara merkezli bir anonim şirkettir.
İzmir'de vaillant bayiisi ve İzmir doğalgaz yetkili tesisatçısıyız.
Firmamız mitsubishi toshiba alarko marka cihazların satış ve servis hizmetlerini vermektedir.
HASKAR Otomotiv, lastik sektöründe 25 yıla imza atmıştır. Hizmetlerini son birkaç yıldır Kartal'daki yeni binasında sürdüren şirketimiz, en son teknolojiyi ve yenilikleri kullanmayı prensip edinmiştir. Sektördeki başarılı faaliyetlerinden ötürü yurt içi ve dışını kapsayan geniş bir müşteri portföyüne sahiptir.
Firmamız seramik radyant ısıtma ve otomasyon sistemleri konusunda faliyet göstermektedir.
1999 yılında kurulan firmamız ısıtma, soğutma, klima, havalandırma, doğalgaz, mekanik tesisat konularında taahhüt sektörüne hizmet vermektedir.Şirketimiz geçen bu süre zarfında önemli devlet kurumları ve askeri birliklerin kazan dairesi tadilati ve yenilenmesi, hijyenik klima santrallerinin kurulmasi, değişik soğutma sistemlerin
1975 Yılından Bugüne Kalorifer Kazanı, Kat Kaloriferi, Esanjör, Boyler, Hidrofor,Y akıt Tankı, Silo Üretmekteyiz.
Firmamız ısıtma soğutma sektöründe hizmet vermektedir.
Firmamız su sogutma makineleri imalatı yapmaktadır.
Şirketimiz: market, kasap, pastane dolapları dikey şİşe sogutucuları (COla dolabı), duvar reyoları çerez ısıtıcı yemek ocakları imalatı yapmaktadır.
Havalandırma ve klima üzerine faaliyet göstermek üzere 2000 yılında kurulmuş bir firmayız.
Firmamız elektrik malzemeleri sektöründe faliyet göstermektedir.