Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


FİRMAMIZ :
Yaşamın varolmasının en temel öğelerini hava, su ve toprak oluşturmaktadır. Canlıların yaşamı boyunca gereksinim duyduğu su gerek fiziksel, gerekse kullanım (üretim) ihtiyacına paralel olarak insanoğlunun en önemli ihtiyaçlarından biridir. İçme (kullanma) suyunu ve sıvıyı (atık yada üretilmiş) hareket ettirme, herhangi bir üretim sahasında kullanma, pompalama ihtiyacını doğurabilir. Bu anlamda Menzil Elektrik firması ana faaliyet alanını su ve sıvı pompaları tanıtım, satış ve satış sonrası hizmeti olarak belirlemiş ve bu konudaki 12 yıllık tecrübe ışığında Türkiye pazarına hizmet vermektedir. Menzil Elektrik, 1997 yılında kurulmuş olup, firma kurucuları ve ekibi bu konuda idealist bir yaklaşımla pompa ve pompalama alanında çalışmaktadır.
Firmamız pompa ve pompalama sistemleri tüm projelerinizin keşfi ile ürün seçimi konusunda uzman tesisat mühendislerimiz tarafından yapılmaktadır. Firmamızın kuruluşundan günümüze kadar devam eden ÜCRETSİZ KEŞİF politikasının amacı, projelerinize en uygun, en doğru ürünü seçmek; dolayısıyla ürünlerimizden ve şirketimizden memnun olan siz değerli müşterilerimizin sayısını arttırmaktır.
Şirketimiz satış konusuyla beraber servis ve montaj konusunda da tamamen profesyoneldir. Satışı yapılan tüm ürünlerin devreye almaları kendi servisimiz tarafından ücretsiz olarak yapılmaktadır. Montaj konusunda ise siz değerli müşterilerimizden gelen talep doğrultusunda piyasa değerlerinin çok altında, doğru uygulama mantığıyla yapılmaktadır. Servisimizin genel başarısı ve 724 uygulaması, siz değerli müşterilerimizin sürekli övgüsünü ve takdirini kazanmaktadır.
Deneyimli kadromuzla satış, servis, projelendirme ve teknik destek hizmetlerinde sizlere daha iyi hizmet vermek ve çözüm üretmek şirketimizin temel ilkesidir.
EBARA PASLANMAZ POMPA ANA BAYİİ & YETKİLİ SERVİS NOCCHI POMPA ve HİDROFOR SİSTEMLERİ ANA BAYİİ & YETKİLİ SERVİS PENTAX POMPA ANA BAYİİ & YETKİLİ SERVİS VANSAN DALGIÇ POMPA ANA BAYİİ & YETKİLİ SERVİS EPC ELEKTRİK ELEKTRONİK KUMANDA PANOLARI ANA BAYİİ & YETKİLİ SERVİS HİDROFOR VE POMPA SİSTEMLERİ PASLANMAZ POMPA SİSTEMLERİ TIKANMAZ VORTEX ATIK SU DALGIÇ POMPALARI YANGIN POMPALARI DERİN KUYU SONDAJ MOTOR VE POMPALARI ELEKTRİK MOTOR BOBİNAJ EKONOMİK ÇÖZÜMLER TÜRKİYE NİN HER YERİNE PROJELERİNİZE ÜCRETSİZ UZMAN MÜHENDİS KEŞFİ SATIŞ & SERVİS & UYGULAMA
Adresimiz : AVCILAR ESENYURT YOLU ÜZERİ FATİH SANAYİ SİTESİ A-1 BLOK NO. :1 ESENYURT / İSTANBUL