Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Sogutma İle İlgili Firmalar

Firmamız elektrikli kombi ve kazan sistemleri imalatı yapmaktadır.
Firmamız 1996 yılında havalandırma, merkezi soğutma sistemleri kuran firmaların kullandığı kanal sistemlerinin imalini sağlayacak makine ve ekipmanları, ayrıca diğer sanayi kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılayacak makine ve ekipmanlarıda üretmek amacı ile kurulmuş gerçek imalatçı bir firmadır.
Firmamız kalorifer kazanı boyler eşanjör su ve yakıt tankı iamalat servis ve montajı ile iştigal etmektedir. TSE CE ve iso 9001:2000 belgelidir.
1995 yılından beri gea ecoflex plakaları ile plakalı eşanjör üretiyoruz.
Firmamız ısıtma, soğutma, havalandırma branşlarında 10 yıldır satış, montaj, teknik servis hizmeti vermektedir.
Firmamız başta inşaat sanayi olmak üzere doğalgaz ve elektrik sanayilerine de sarf malzeme üretimi yapmaktadır.
1990 yılından bu yana ısıtma ve soğutma sistemleri uygulama ve projelendirme üzerine faaliyet gösteren firmamız demirdöküm ilede doğalgaz sektörünte faaliyetlerini sürdürmektedir.
kombi, kombi arıza, kombi tamir, kombi bakım, kombi servis, kombiservis, klimaservisleri, klima servisi, klima arızaları, klimacılar, klima, doğalgaz sobası,arçelik servis, beko servis, vestel servisleri, simtel servisleri, bosch servisleri, ariston servisleri, indesit servis, çamaşır makinesi servisi, buzdolabi servisi, bulaşık makinesı servisleri
2006 yılında kurulmuş olan beksan kauçuk plastik mak. inş. san. tic. ltd. şti. İzmir 1. sanayi sitesinde faaliyet göstermektedir.
İzmir'de doğalgaz ve kombi konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız doğalgaz ve çelik baca havalandırma sistemleriyle hizmetinizdedir.
Doğalgaz kombi ve hidrofor sistemleri yetkili servisi...17 yıllık tecrübe ile dün olduğu gibi bugünde sizinleyiz
Firmamız klima, mekanik havalandırma, merkezi ısıtma-soğutma sistemleri, gemi ve yapı tesisat izolasyonları konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız endüstriyel mutfak ve soğutma sanayi üzerine üretim yapmaktadır.
Firmamız ısıtma soğutma ve hırdavat sektörlerine yönelik bakır boru, fittings, kaynak ve lehim malzemeleri ile sizlere hizmet vermektedir.
Kombi Klima Doğalgaz Sobaları ve Beyaz Eşya Tamiri
Turhan Klima ve hava perdesi satış, servis ve bakımı klima bakım Klimalar Mitsubishi Sharp Midea Samui Haier ve Airfel Hava Perdeleri Olefini, Freedoor ve Barrier güncel klima fiyatları salon klima
Merkezi ısıtma, soğutma, havalandırma, filtreleme sistemleri konusunda teknik danışmanlık, imalat, montaj ve bakım hizmetleri vermektedir.