Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Sogutma İle İlgili Firmalar

Firmamız ısıtma,soğutma,havalandırma,su arıtma,güneş enerjisi ve daha birçok konuda sizlere yardımcı olmaktadır.
Megalaxy, işiniz için gerekli tüm soğutma ve iklimlendirilecek alanlarla ilgili doğru çözümleri üretmek ve gerçekleştirmek üzere etkinlik gösterir.
Güneş enerji sistemleri montaj sehpaları imalatı yapmaktayız.
Firmamız ısıtma, soğutma, klima, havalandırma ve menfez imalat alanlarında faliyet göstermektedir.
Şirketimiz: market, kasap, pastane dolapları dikey şİşe sogutucuları (COla dolabı), duvar reyoları çerez ısıtıcı yemek ocakları imalatı yapmaktadır.
20 yılı aşkın bir süreden beri klima ve havalandırma piyasasına hizmet veren uzman kadrosu ile klima ve havalandırma sistemlerinin, kurulum, tamir ve satış sonrası teknik destek hizmetini vermekte, ayrıca her türlü ihtiyaca cevap verebilecek donanımı bünyesinde bulundurmaktadır.
Ford, komatsu, mercedes, uygar, perkins, yörsan yağ soğutucuları imalatı ve bakımı yapılmaktadır.
Firmamız endüstriyel / ticari soğutma ve havalandırma sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız anahtar teslimi hastane havalandırma tesisatı inşaatları gerçekleştirmektedir.
Kemalpaşa organize sanayi bölgesinde bulunan fabrikamızda ısı geri kazanım üniteleri, hava kanalları, kanal tipi elektrikli ısıtıcılar imalatı yapılmaktadır.
Mekanik tesisat proje ve taahhüt. Samsung Klima, Endüstriyel tesis doğalgaz dönüşüm.
Balıkesir'de faaliyet gösteren BALGAZ YETKİLİ Doğalgaz İç Tesisat Firması.
Firmamız ALARKO CARRİER yetkili servisidir. Tüm alarko carrier mamüllerine hizmet vermekle yükümlüdür.
Firmamız Şömine ve baca sistemleri konularında faliyet göstermektedir.
Firmamız;Katı ve Sıvı Yakıtlı Sıcak Su Kazanları,Katı ve Sıvı Yakıtlı Buhar Kazanları, Kızgın Su Kazanları, Boyler,Hidrofor,Eşanjör, Yakıt Tankı, Su Yumuşatma Cihazları, Kum Filtreleri, Stoker, Serpantin, Çelikten mamul makinelerin tasarımı, imalatı, müşteri sahasında kurulumu ve satış sonrası teknik servis faaliyetlerini yapmaktadır.
1)HİZMET GRUPLARI A GRUBU Klima tesisatı Buhar tesisatı Havalandırma tesisatı Otomatik kontrol Sıhhi tesisat Alt yapı drenaj ve su getirme işleri B GRUBU Tesisat Malzemeleri Pazarlama-satış-müşavirlik C GRUBU Bakım ve Servis hizmetleri
Isı konusunda uzmanız.
Firmamız 1995 'ten günümüze ısıtma, soğutma, havalandırma, klima, nem alma, nemlendirme, izolasyon, hijyen klimatizasyon, endüstriyel toz toplama, ısı geri kazanım, toz toplama, yuvarlak / oval / dikdörtgen hava kanalı konularında proje, taahhüt, satış, montaj ve servis kapsamında faaliyet göstermektedir.