Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


PRİZMATİK MODÜLER SU DEPOSU NEDİR?
-Yüksek tonajlı derin çekme preslerin özel şekil verilen sac parçaların istenilen yerde civatalı montajı ile oluşturulan depo şeklidir. -Sac üzerinde presleme esnasında verilen şekli, melzemenin sıvı basıncından deforme olmaması için tasarlanmıştır. -Sızdırmazlık depolanacak sıvının cinsine göre seçilmiş( depolanan sıvı ile etkileşimi olmayan) özel contalar ile sağlanır.
SİLİNDİRİK MODÜLER SU DEPOSU NEDİR?
-Silindirik modüllerin yerinde üst üste mekanik montaj ile oluşturulan depo şeklidir. -Silindirik modüller üzerine sıvı basıncından deforma olmamsı için kordon formu verilir. -Silindirik modüller depolar üzerindeki tüm aksesuarlar (vana, dirsek, rekor vs. ) prinç, kromajlı prinç veya paslanmaz çelik melzemelerdir. -Sızdırmazlık, depolanacak sıvının cinsine göre seçilmiş (depolanan sıvı ile etkileşimi olmayan ) özel contalar ile sağlanır.
Esinoks, kuruluşundan buyana geçen kısa süre içinde, temel vizyon olarak belirleyip deklare ettiği; hızlı, kaliteli, evrensel standartlarda ve uzmanlaşmış hizmet anlayışını bütün Türkiye yi kapsayacak şekilde hızla yürütmektedir.
Esinoks, uzman kadrosu ve ileri teknolojik ürünlere verdiği önemle dünyadaki yeni teknolojileri yakından takip ederek, halkımızın hizmetine sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir
Adresimiz : İvedik Organize sanayi bölg. Merkez sanayi Sit. 586 Sok. No:11 Ostim - ANKARA / TÜRKİYE