Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tanitim İle İlgili Firmalar

Ulusal net ltd. şti. 2004 yılı itibariyle kurulmuş ve "online firma rehberi" projesi üzerine çalışan bir şirkettir.
Ankara Reklam A.Ş. olarak Sektöre girdiğimiz günden beri müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmet sunuyoruz. Son Teknolojik makinelerimiz ile kaliteli hizmeti kaliteli fiyatlar ile müşterilerimize en iyi şekilde sunuyoruz.
Kurumsal yada Kişisel Web Sayfanızı uzman,genç,yaratıcı kadromuz ile Dinamik,güncelenebilir, Görsel web sayfanızı hazırlayalım. Sizin Reklamınızı Yapalım.
Yarışmalarda dereceye girenler için tasarım ve imalatını kendisi yapan bir firma. plaket - kupa - madalya - isimlikler - display panolar - yönlendirme sistemleri - otel ekipmanları
Firmamız tanıtım filmi video klip reklam tv program kurgu seslendirme kamera medya planlama hizmetleri vermektedir.
Avrupanın en büyük ve en başarılı Franchise Portalı franchise-net 15 ülkede Franchising ve bayilik verenlerle girişimcileri bulşturuyor.
Firmamız düğün nişan sünnet özel davet ve kutlamalarınızda deneyimli kadrosu zengin ürün çeşitleri ve serfitikalı ateşleyici belgesine sahip kişilerce elektronik ve manuel gösteriler düzenlenmektedir.
Bayrak, flama, dijital baskı branda üzeri ve kumaş üzeri ve serigrafi baskı
Manken, Model, Fuar hostesi,Animatör cast ajansı
Firmamız Bursa'da nikah şekeri ve davetiye sektöründe faliyet göstermektedir.
Serigrafi baskı, madeni etiket, çıkartma etiket, leksan etiket, alüminyum panel, plaket, şilt, kupa, kristal, reklam, ajans, asit indirme, prinç etiket, trigromi baskı, tabela, otel ekipmanları, bedava, leksan, özdemir, leksanetiket, çöp kovaları, etiket, matbaa, madalyon, baskı, 4 renk, rozet, leksan, serigraf, ajans, büro malzemeleri, kabartma etiket, ikaz etiketleri.
Bu yıl Maytid ziyaretçileri ve katılımcılarının 6.kez buluşacağı organizasyonumuz 02-05 Kasım 2006 tarihleri arasında Marmaris Turban Club Yazıcı tesislerinin 3000 m2'lik salonlarında, mesleki etkinliklerle kapılarını 250.000 yatak potansiyelli Güney Ege'nin Turizm ve Yapı profesyonellerine açacaktır.
Hızla gelişen reklam tabelacılık sektöründe aradığınız her türlü tabela tasarımlarını yapmaktayız.
Firmamız Gaziantep'de reklam sektöründe flaiyet göstermektedir.
1987 yılında kurulan firmamız geçen süre içerisinde yeni teknolojileri takip ederek müşterilerine daha kaliteli hizmetler sunma gayreti içerisindedir.
Ankara merkezli Türkiye çapında çalışan organizasyon reklam ve tanıtım şirketi.
AKM, Müşteri Memnuniyet ve Sadakat Programları ile reklam ve hizmet sektörünü farklı boyutlara getirerek ,yeni bir ivme kazanmasını ve kurumların müşterilerinin, personellerinin, bayilerinin vs. memnuniyetini sağlayarak, kitlelerinin kalıcı olması yolunda alternatif çözümler sunar.
Antalya menşeili,bir ayağı İstanbul olan bir ajans olarak 6 yılı aşkın bir süredir reklam sektöründe faaliyetimizi sürdürmekteyiz. Çalışmaya başladığımız ilk günden beri kaliteli hizmeti en uygun maliyetle titizlikle ve sorunsuz bir şekilde vermek gayretindeyiz.