Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Tanitim İle İlgili Firmalar

artdesignroom reklam ajansı olarak her türlü reklam ihtiyacınızı karşılıyoruz.
İnternet reklamcılığı öncesi firmalar, tanıtımlarını yapabilmek için radyo, televizyon, gazete ve dergiler gibi yüksek maliyetli yöntemleri kullanmaktaydı.
Tanıtım filmi, belgesel yapımı ve TV reklamları konusunda deneyimli ekibimiz vwe profesyonel ekipmanımızla prodüksiyon hizmetleri vermekteyiz.
Alüminyum profil üretimi ve satış mağazası, reklam malzemeleri folyo, pleksi, kompozit panel gofrajlı sac ve daha birçok ürün'le hizmetinizdeyiz.
Moda ve Tanıtım fotoğrafçısı İsmail Acar'ın Stüdyosu
Reklam, tanıtım, organizasyon, marketing, outdoor, merchandesing, eleman temini, grafik tasarım, web tasarım, matbaa konularında faliyet göstermekteyiz.
Açık hava reklamcılığında 13 yıldır ithalatçı olarak faaliyet göstermektedir. Firmamız METAMARK UK. ve ASLAN Gmbh ( Almanya) reklam folyoları, VALMEZ Mehler Haku (Almanya) reklam vinillerinin mümessilliğini yapmaktadır.
Reklamcılıkta önemli olan uzmanlık, profesyonelliktir. Bu prensipten hareketle uzman ve öncü anlayışla firmalar, kurumlara ve şahıslara etkili reklamcılık hizmetleri vermekteyiz.
Mor Prodüksiyon, prodüksiyon ve post prodüksiyon konusunda 2001 yılından bu yana hizmet vermektedir. Tanıtım ve reklam film yapımı, eğitim filmleri, montaj, dublaj ve çoğaltım hizmetleriyle size destek olmaya devam ediyoruz.
Reklamhavuzu, yaratıcı reklam fikirleri havuzudur.Stratejik pazarlama danışmanlığı ve tüm reklam tanıtım hizmetlerini verir. Kurumsal kimlik oluşturma, gazete ve dergi reklamları, web-portal tasarımı...
Tabela, kutu harf, krom harf, paslanmaz harf, dijital baskı, neon tabela, ışık tabela ve totem tabela konularında imalat yapmakta olan bir firmayız.
Tüm ihtiyaçlarınıza yanıt verebilecek yetenekli ve bilgi sahibi takımı, size özel çözümler üretebilecek ve geliştirebilecek katma değer hizmetleri ve kusursuz yönlendirme için geniş iş çevresiyle Peremeci Film Prodüksiyon, görsel sanatların her aşaması ve her alanında size en iyi hizmeti sunuyor.
Web tasarım, logo, broşur, katalog; matbu işleri, tanıtım cd'leri. firmanızı en iyi şekilde tanıtmak için çalışıyoruz.
Firmamız tabela, totem, araç kaplama, bina giydirme, kutu harf, pleksi folyo dijital baskı, branda, bayrak, ışıklı tabela, üzerine üretim ve uygulama yapmaktadır.
Logoda amaç çok önemlidir. Önce amacızı belirlemeli, logoyu ona göre düzenlemeliyiz. Amacımız bir ismi logo haline getirmek midir? Yoksa bir etkinliğe göre logo bulmak ve yapmak mıdır?
Firmamız reklamcılık sektöründe faliyet göstermektedir.
Gazete seri ilan hürriyet sabah posta milliyet star zaman vakit kiralık kıralık satılık satilik oto ilan araba ilan ev daire ilan vasita ilan çerçeveli ilan %10 indirimli
bünyemizde çalışan sayısı aktif olarak 1608 kişidir, bunların biçoğu üniversitede hala okuyan ve mezunudur, şirketimiz sadece prestijini yükseltmek için maddiyatı en alt seviyeye indirmiştir.