Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


İstanbul da Reklam sektörüne 1996 yılında başlayan, Ümraniye semtinde kurulmuş olan bugünlere gelen firmamız azimle ve geniş görüşlülükle kaliteyi başarıyla buluşturmuştur.
Yurtiçi ve yurt dışı hizmetlerimizde Kopuz Reklamın amacı her zaman daha iyiyi hedeflemektir.
Çalıştığımız kurum, kuruluşlara ve şahıslara en iyi hizmeti vermek bu doğrultuda sizleri hedeflediğiniz noktalara taşımaktır.
Mutlu Müşteri nin bir kuruluş için en büyük sermaye olduğunun bilincinde olan teknolojiye paralel olarak ilerleyen ve gelişime bağlı olarak, güven, adil davranış, sorumluluk, dürüstlük, açık ve özgür ifade, geri bildirime açık olmak temel değerlerimiz ve işletme kültürümüzün temel taşlarıdır. Bütün bunları müşterilerimize sunduğumuz hizmetin kalitesinin artması ve buna bağlı olarak onların verimliliklerinin artması için çalışıyoruz.
Reklam ve tasarım dünyasının sınırlarını zorlamak ve düzeyli kadromuzla titizlikle yaptığımız iş takipleriyle siz müşterilerimizin hizmetineyiz.
Taahhütlerimiz işin kalitesi ve zamanında teslimidir.
Totem, Digital Baskı, Işıklı ve Işıksız tabela, bez ve branda afiş ürünleriyle sizlere hizmet vermektedir. Her Türlü reklam, tabela ve grafik tasarım hakkında bizlere ulaşabilirsiniz.
Hizmetlerimiz
DİGİTAL BASKI * Bina Cephe Giydirme * Cam Giydirme * Araç Kaplama * Bayii Tanıtım Baskıları * Fuar Tanıtım Baskıları
* Işıklı, Işıksız Reklam Panoları * Bez Afiş * Roll- Up * Bayrak * Yönlendirme * Billboard * Raket * Totem * Yol Tabela * Display Sistemleri
* Akrilik Broşürlükler * Router (Alüminyum Dekupe) * Kutu Harf * Grafik Tasarım
Merkez: 0 216 316 93 96 – 0 216 481 02 20