Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

%100 doğal tek kullanımlık tekstil ürünleri. yastık kılıfı-terlik-çarşaf-nevresim-hasta,doktor önlükleri-iç çamaşırları-havlu
Firmamız alt ıslatma tedavinde kullanılan dry days enürezis alarm cıhazının satışını yapmaktadır.
Firmamız cafaran, etkili böcek ilaçlama sektöründe faliyet göstermektedir.
Endüstriyel ve Biomedikal Kalibrasyon Hizmeti ve Kalibrasyonlu Ölçü Aletleri Satışı
Firmamız dünyanın ilk % 100 dijital kanal içi işitme cihazı üreticisi widex işitme cihazları' nın İzmir de uygulama ölçüm satış servis hizmetlerini verir..
Seçil Optik; Verdure, S.C. Feida ve Winky gözlük, güneş gözlüğü ve optik ürünleriyle hizmetinizdedir. Binlerce gözlük çerçevesi, güneş gözlüğü çerçevesi ürünleri arasındadır.
Firmamız 1997 yılından bu yana galoş.bone.maske.kolluk imalatı yapmaktadır.
Türkiye'de ilk ve tek kağıttan kumaş yapmayı başardık! Seli-Pol adlı özel ürünümüzden ""Muayene, sedya ve acil örtüsü, yatak koruma örtüsü ( Alez ), ve yastık kılıfı yapıyoruz.
Hastaneler,İlaç Firmaları,Gıda Sektörüne Tek Kullanımlık Sarf Malzeme Satışı Yapmaktayız.. Önlük, Tulum, Maske, Bone, Galoş, Eldiven, Kep, Kolluk ve Birçok Ürünümüz Mevcuttur. Detaylı Bilgi İçin Web Sitemezi Zİyaret Ediniz.
Firmamız hasta karyolası, hasta yatakları, sakat arabası, doğum masası, etejer, sedye, muayene masaları, dr. dolapları, masaj masaları, cilt bakım koltukları imalatı ve pazarlaması yapmaktadır.
Dijital EEG ve EP sistemleri EMG sistemleri EKG sistemleri EP ve OAE sistemleri ERG sistemleri Manyetik stimulator Spirometre ve aksesuarları
Firmamız 20 yılı aşkın süresir Etilen Oksit Gaz Sterilizatörleri ve Sterilizasyon Sistemleri alanında üretim yapmaktadır. Ayrıca küçük hastaneler için sterilizasyon projelendirme ve komple çözüm hizmeti sunmaktadır.
Firmamız röntgen matbaa film ve banyo suları gerikazanımı ve arıtımı yapmaktadır.
USG-renkli doppler ekokardiografi nst defibilatör Ekg MR Mamografi Patient Monitör Prob Printer ve sarf alım satım kiralama reknik servis.
Berat medikal ilk yardım malzemeleri tıbbi cihazlar ikinciel ultrasound tansiyon aletleri satışı,hastane sarf malzemeleriş cerrahi aletler umke çanta şatısı yapmakdadır.
Firmamız medikal sektöründe faliyet göstermektedir.
Firmamız solunum ürünleri ithalatını ve pazarlaması yapmaktadır.
Genel Cerrahi Göz Cerrahi Üroloji K.B.B. Orthopedik Ürn. Sarf Mlz.