Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız infrared koagulator, band ligatur tabancaları, proktoloji masalarının ithalatını yapmaktadır. Ayrıca Ankara'da proktoloji ve fleboloji eğitimlerini sağlamaktadır.
Firmamız sıfır ve ikinci el flexible endoskopi cihazları satışı yapmaktadır.
Firmamız 2002 de ankarada kurulmuş olup medikal sektörde ortopedi ve travmatoloji beyin cerrahi ürünleri ithalatı yapmakta ve türkiye genelinde pazarlamaktadır. örnek olarak çimentolu çimentosuz kalça protezi,diz protezi revizyon kalça ve diz protezi cerrahi motor spinal sistemler ve sentetik kamik greftleri
2004 yılının mayıs ayında kurulmuştur. Antalya merkezli olan firma, kısa zamanda birçok ülkeye yayılan operasyonları ile, çok uluslu bir firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.
tansiyon ve şeker ölçme aleti masaj aleti zayıflama kemerleri ithalat toptan parekende satış yeri.
fimamız elektronik servis ve medikal cihazlar ile ilgili hizmet vermektedir
Tıbbi Malzeme Deposu
2 El yenilenmiş endoskoplar
Firmamız 2001 yılında yayınlanan genelgeye göre 112 acil kıyafetlerinin üretimini yapmakta ve Türkiye'nin birçok ilinde bulunan 112 acil sağlık hizmetleri ve UMKE (ulusal medikal kurtarma ekibi personeli) kıyafet ihtiyacını karşılamaktadır.
Firmamız merkezi sistem medikal gaz sistemleri hastane demir baş malzemeleri sarf malzeme imalat ve montajını yapmaktadır.
İnfüzyon,perfüzör,elastometrik disposable pompa ithalatı yapıyoruz.
sağlık sektöründe 10 yıldır enfekte atık kutuları ve tıbbi atık poşeti üretimi yapan firmamız yeni üretmiş olduğu medikal tepsi modeliyle tüm sağlık camiasına hizmet vermeye devam etmektedir.
5 yıldır İzmir ve tüm Türkiye'de ortopedi, zayıflama ve medikal ürünlerin tanıtım toptan satış ve perakende satışını yapan bir firmayız.
Firmamız 114 kalem ortopedi sarf malzemesi üretmektedir.
Firmamız ambalaj üretimi için projelendirilmiş olan modern ve yeni tesislerinde sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Bimes Biyomedikal Sistemler ve Sağlık Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. 19.01.2006 tarihinde resmen faaliyete geçmiştir. Biyomedikal Mühendisleri tarafından açılan ilk medikal şirketi olma unvanını taşıyan şirketimiz dürüstlük, güvenilirlik, kaliteli hizmet ve müşteri memnuniyeti ilkelerini benimsemiş genç, dinamik ve girişimci kadrosuyla medikal sektöründe yeni bir soluk olmuştur.
Suda eriyen kirli çamaşır nakil torbası üretmekteyiz.
Firmamız sedye, şişme atel, ilk yardım çantaları, umke, atelller imalatı yapmaktadır.