Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız göğüs hastalıları, uyku apne tedavisi, solunum yolları rahatsızlıkları gibi konularda faliyet göstermektedir.
Hasta Yatağı, Yaylı yatak, Baza imalatı
Firmamız sedye, ilkyardım, şişme atel, ortez protez, korseler, zayıflama korsesi, fizik tedavi, engelli malzemeleri imalatlarımızla yanınızdadır.
Firmamız file bandajın yanında kendi üzerine yapışan bandaj, elastik bandaj, elastik sargı bezi, kendinden yapışkanlı bandaj gibi ürünlerin satışını yapmaktadır.
Nago Türkiye, x-ışını tüpleri ve tıbbi cihazları, anode, haubeler, tıbbi ve endüstriyel aksesuarlar, x-ray, röntgen, röntgen tüpleri konularında faliyet göstermektedir.
Termometre projelendirme, danışmanlık ve üretim merkezi.
ENDOSCOMED-endoskopi sistemleri,yedek parça ve teknik servis
Custo med gmbh yıllardan beri kardiyo-pulmoner teşhis dünyasının önde gelenlerinden olup, pc ile tanı (diagnostik) sistemlerde pazar lideri konumuna yerleşmiştir. Adımız tıp dünyasında kalite ve güvenirlilikle birlikte anılmaktadır.
Sabo Terlik,Doktor Terliği,Zayıflama ve Selülit Terliği,Zayıflama babeti,Sabo terlik, hastane terliği,ortopedik terlik
Firmamız medikal ortopedi, tıbbi malzeme yardımcı ürünleri ihtiyaç sahiplerinin hizmetine sunmaktadır.
Tema olarak 1987 yılından bu yana birçok yerli ve yabancı firmaya müşavirlik, danışmanlık ve tercüme hizmetleri sunmaktayız.
Diyabet için ihtiyacınız olan her şey. Diyabet ve diyet ile ilgili tüm ürünleri bulabilirsiniz. Siparişlerinizi internet veya telefonla bize iletebilir ya da Nişantaşı'ndaki mağazamızı ziyaret edebilirsiniz. Siparişleriniz Türkiye ve Kıbrıs dahilinde kapınıza teslim edilir.
Firmamız 1996 yılında kurulmuştur. Galoş ve galoş giyme makinesi satışı yapmaktadır. Her türlü galoşu bizde bulabilirsiniz.
Artık Galoş uretim makinesive Galoş Makinelerinizi web uzerinden kredi kartınızla alabilirsiniz.
Firmamız su arıtma ve saf su cihazları imalatı yapmaktadır.
Sıvı el yıkama köpüğü
Kayseri'de 2001 yılında 2 ortaklı şahıs firması olarak ticari hayatına başlayan ve 2007 yılında şirketleşme sürecini tamamlayarak 6 yılı aşkın bir süredir medikal sektör içerisinde faaliyet göstermektedir.
1980 yılında faaliyetlerine başlayan firmamız medikal sektöründe çok çeşitli bir ürün grubunun imalatı ve satışı faaliyetlerinde bulunmaktadır.