Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Firmamız medikal malzemeler ve iş güvenliği malzemelerinde, her türlü ihtiyacınıza cevap verebilecek genişlikte ürün yelpazesiyle hizmetinizdedir.
KBB , PLASTİK CERRAHİ ve BEYİN CERRAHİSİ için sarf , cihaz ve spesifik ürünler...
Firmamız mastectomy ameliyatı geçirmiş olan bayanlar için gerekli olan meme protez ve yan ürünlerini sağlamaktadır.
12 yıllık geçmişimizle Diyarbakır ve çevre illerinde tüm medikal alanında faliyet göstermekteyiz. Bize duyulan ilgiye ve güvene sonsuz teşekkür ve saygılarımızla.
firmamız 1997 tarihainden itibaren uygun fiat ve kaliteli medikal malzemelerin satışını yapmaktadır
Ameliyat Tavan Lambaları, Ameliyat Masaları, Elektrokoter cihazları, EKG , Fetal Monitör , Fetal Doppler, Koter aksesuarları, Muayene masaları, Cihaz taşıma sehpaları, Tıbbi cihaz kayıt kağıtları, Medikal cihaz ampulleri
PROTEZ ORTEZ ÜRÜNLERİ VE ORTOPEDİK BOT TABANLIKLAR KORSELER KOLTUK DEYNEKLERİ VS...DOĞAN ORTOPEDİ YAŞAMA DESTEK...
Alternatif Tıp, Anne Çocuk, Cilt Bakımı, Cinsel Sağlık, Diyet, Doğal Bitki Çayları, Fizik Tedavi, Masaj, Ortopedi, Tansiyon Aletleri, Varis Çorapları, Zayıflama Ürünleri.
Dermakozmetik cihazlar tibbi cihazlar sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Medikal sektöründe faliyet göstermekteyiz.
Firmamız hairbeam lazer saç tarağı Türkiye distribütörlüğü, saç ve cilt bakım ürünleri, medikal sarf malzemeleri gibi alanlarda faliyet göstermektedir.
Alke dental teknik; tüm diş hekimliği demirbaş cihazları satışı ve satış sonrası teknik servis hizmetlerini vermektedir.
Taktim medikal sektördeki gelişme ve yenilikleri sürekli takip ederek kullanıcıların ihtiyaçlarına deneyimli kadrosu ile cevap vermeyi ilke edinmiştir.
Her türlü ikinci el tıbbi cihaz teknik servis ve cihaz alım satımı.
Sistem Tıbbi ve Elektronik Malzemeler firması; 2002 yılında İzmit/Kocaeli'nde kurulmuş olup 2004 yılında Gölcük/Kocaeli'ne taşınmış ve halen aynı yerde faaliyet göstermektedir.
Firmamız medikal malzeme olarak genelde eczane ve hastanelere hizmet vermektedir.
Ankara'da faaliyet gösteren firmamız medikal gaz sitemleri üzerinde uzmanlaşarak ürün yelpazesini artırmış olarak üretimine devam etmektedir.
1985 ten bu yana tıbbi cihaz ampulleri ve su arıtma sistemleri hakkında faaliyet göstermekteyiz.