Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


ÖZMURAT Catering ve tabldot yemek hizmetleri olarak birincil hedefimiz siz değerli müşterilerimize maksimum hizmeti sunmaktır. Hizmette sınır yoktur ilkesi üzerine yol alan ekibimiz her geçen gün büyüyen üretim hacmini karşılayabilmek için merkez mutfağını Ümraniye de ki tesislerine taşımıştır. Böylece çok daha firmaya Özmurat ayrıcalığını yaşatmak olanağı sağlanmıştır.
ÖZMURAT yemek sektöründe genelde karşılanan temel sorunların cevaplarını çalışma sistemi içerisinde eleyerek, bu sorunları bertaraf etmiştir. Bunlardan bazıları ;istikrarsız yemek lezzeti, yemek çeşitliliğinin kısırlığı, yağ ve kalori oranlarını düzensizliği, mide yanması, yemek miktarlarının azlığı…
ÖZMURAT, genç ve dinamik ekibini, tecrübeli ve profesyonel işletmecileri ile bütünleştirmiş ve yemek sektöründe öncü firma olma gururunu yaşamıştır.
ÖZMURAT, yemek üretimi için gerekli olabilecek tüm malzemeyi kendi sektörünün en iyilerinden temin ederek, ürün ve üretim kalitesini maksimuma çıkartmıştır. Böylece rekabet ortamı içerisinde olduğumuz diğer yemek firmalarına da örnek olma çabası içerisine girmiştir.
Kalite ve Gıda Güvenlik Politikası
Firmamız ÖZMURAT TABLDOT ; 1986 yılından beri toplu yemek sektörünün köklü firmalarından olup müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gıda mühendisleri denetiminde, hijyenik şartlarda, yetkin personeline sürekli eğitim vererek, teknolojiyi yakından takip ederek sürekli gelişmeyi amaç edinmiştir.
ÖZMURAT CATERİNG DE ATILAN SON İMZA GÜVENCENİN MÜHÜRÜDÜR…
Adresimiz : hastahane cd. yalova sok no:63/A ELAZIĞ