Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


NeedleZapper Enjektör iğne ucu imha cihazı
Demo video
Hepinizin kullanılmış enjektörleri yok etme sorununuz var. Birçoğu kullanılmış enjektörleri çöp tenekelerine atıyor. Bu yöntem enfeksiyon tehlikesi yaratıyor. Ama siz bu kişilerden değilsiniz. Siz kullanılmış enjektörleri özel olarak hazırlanan kutulara koyuyorsunuz. Bu biraz zor ve tehlikeli ama şu anda başka seçeneğiniz yok.
Dünya Sağlık Örgütü (WHO) tarafından 1999 yılında yapılan bir çalışma her yıl 12 milyar enjektörün kullanıldığını ortaya koymuştur. Çarpıcı ama gerçek olan, enfekte olmuş iğne uçlarının yaklaşık olarak;
İğne ucu yaralanmalarıyla bulaşan enfeksiyon hastalıklarından ölen prematüre bebek sayısının 1. 3 milyon olduğu tahmin edilmektedir. Dünya çapında kabul gören uygulama, kullanıldıktan sonra iğne ucunun hemen imha edilmesi yöntemidir. Bu cihaz çeşitli sağlık kuruluşlarında, hastanelerde, kliniklerde ve hatta kişisel olarak çok yaygın kullanılmaktadır.
NEEDLEZAPPER Pakistan da (IDS WORLDWIDE USA izni ile) üretilen, yaklaşık bütün enjektör iğnelerinin imha edilmesini garantileyen bir icattır. NEEDLEZAPPERher enjektör iğnesini yıldırım hızıyla imha eder. NEEDLEZAPPER in akülü, küçük, hafif olması (575Gram), beraber taşımanızı ve istediğiniz her yerde kullanabilmenizi sağlar. Zamanımızda tüm dünya insanlarının tehdidi altında bulunduğu AİDS ve HEPATİT gibi hastalıkların bulaşma riski taşıdığı kullanılmış enjektörlerin NEEDLEZAPPER ile artık hiçbir tehlikesi kalmayacaktır. Bu günden itibaren kullandığınız enjektör iğnelerini kolayca ve emin bir şekilde imha edebilirsiniz.
Adresimiz : akkapı mh. şeyh cemil cd. 12002 sk. no1