Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Medikal İle İlgili Firmalar

Şeker ayakkabısı, diyabetik ayakkabı. hastane saboları ortopedik terlik
Smith nepew, hipokrat tst major maş geo-med Elazığ ve doğu anadolu bölge bayii.
Firmamız patoloji labaratuvar ürünlerini üretip, satmaktadır.
ANKARA BAŞTA OLMAK ÜZERE TÜRKİYE GENELİNDE TÜM MEDİKAL ÜRÜN VE CİHAZLARIN SATIŞINI YAPMAKTAYIZ..
Hasta ısıtma, hasta ısıtıcısı, kan ısıtma, hasta ısıtma battaniyesi, sıcak hava üflemeli battaniye, pozisyon pedi, kafa pedi, viskoelastik jel pedler vb. ürünlerin ithalat, satış ve satış-sonrası hizmetleri verilmektedir.
ekolsan ikinci el ultrasonografide en doğru adres. usg ve echo sistemleri satışı - tamiri - bakımı ile ilgilenen firmamız geniş stoğu , hızlı teknik servisi ile çok farklı.
Firmamız TAPDK tarafından Yurt genelinde Sağlık ve İlaç sektörü için Avrupadan Etil Alkol ithalat-ihracat ve satışı yapmaktadır.
ortez ve protezlerde kullanılan PE ve PP plastik levhaların ithalat ve satışını yapmaktadır.
Bu yumuşak ve konforlu medikal kumaş, sektörde 25 yıldır bir standart, tek kullanımlık cerrahi önlük ve örtülerde endüstri referansı olarak kabul edilir ve dünyanın her yerinde ameliyathane çalışanlarına güvenli koruma sağlar.
TORAY ve KAWASUMI diyaliz cihazları Satış,Bakım,Onarım ile birlikte Reverse Osmos su arıtma sistemleri kurulumu ve sarf malzeme satışı yapmaktayız.
Tıbbi cihaz ve cihaz sarf malzemeleri hastane donanımı teknik servis konularında faliyet göstermekteyiz.
Firmamız medikal sektörde hizmet vermektedir.
Laboratuvar cam malzemelerinde 40 yılı aşkın tecrübenin markası dilex olan ürünleri üretmekteyiz.
Quickpad Türkiye distribütörü, Biokimya kitleri üreticisi.
Rize ve bölge illerde faaliyet göstermekde olan bir firmayız. Bölgemızde çalışabileceğimiz ürünü olan disbirütör firmalarla calısmak isteriz.
2002 Yılında kurulan OR-KA MEDİKAL ve DENİZCİLİK profesyonel kadrosuyla en iyi hizmeti sunmak için varolan bir aile şirketidir.

Amacımız; geçmişimizin tecrübeleri, bugünün kıymeti ve yarının hedefleri ile yatırımlarımızı en iyi kaynaklarda değerle
Mert Medikal sağlık sektörüne ortopedi ve medikal malzemeleri temin etmektedir. Tekerlekli sandalye, korse, yürüme cıhazları, tansiyon ve şeker ölçüm cihazları hastane malzemeleri, korse, boyunluk, sonda vb. gibi çok çeşitli medikal
Yirmi yıllık tecrübe ve bu işi bilen uzman bir kadro ile sizlere hizmet vermeye hazır olan Tuğrul Gümrük Müşavirliği Medikal ürünlerin gümrüklemesi konusunda sizlere hizmet vermektedir. Firmamız hakkında ayrıntılı bilgiyi web sitemizi ziyaret ederek edine