Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Ihracat İle İlgili Firmalar

Firmamız geniş teknik kadrosu ve konusunda uzman personeli ile Türkiye ve komşu ülkelerde, 7 farklı faaliyet alanında hizmet vermektedir.
Jaguar İç ve Dış Ticaret Ltd. Şti., Plywood ve Poliüretan Hammadde ithalatı ve satışı üzerine faaliyet göstermektedir. Girişimci ve güçlü kadrosu, kaliteli ve doğru hizmet anlayışı ile faliyette olduğumuz konularda daima en iyi hizmeti vermek için çalışmaktayız.
Tüm dillerde, ticari, hukuki, edebi, akademik, tıbbi, ardıl (sözlü) ve simultane tercüme çeviri hizmeti vermekteyiz.
Firmamız gıda sektöründe ihracat ve ithalat yapmaktadır.
Firmaniz İsviçre'de toptan ve perakende satış yapmaktadir.
Firmamız her türlü ot süpürge imalatını ve toptan satışını yapmaktadır.
Baran gümrükleme gürbulak sınır kapısı doğubayazıt
Çin pazarından ithal etmek istediğiniz ürünlerin ürettirilmesi için tüm siparişin takibi, üretilen ürünlerin istenilen kaliteye uygunluğunun kontrolü, denetimi, gözetimi,piyasa araştırılması tarafımızdan yapılmaktadır.
Motorsiklet yedek parca üretimi ağırlıklı olarak ateşleme sistemleri ve korna.
Firmamız ithalat ve ihracata konu ürünlerin, gümrük işlemlerinin takip etmektedir.
Rusya Federasyonu'na Uygunluk Standardı Gost-R Rusya Federasyonu hükümetince, tüketicinin korunması ve standartlığın sağlanması amacıyla çıkarılan GOST–R standart denetlemelerce "standart ve kolaylık" sağlıyor.
Her geçen gün değişen iç ve dış pazar şartlarında, gelişen bilgi ve teknolojiye ayak uydurmaksızın, mevcut rekabet ortamında sağlıklı sonuçlar elde edilemeyeceğinin bilincinde olan Bursa Bilgisayar ve Tercümanlık Hizmetleri, üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalara bilgisayar teknolojileri Konusunda...
Firmamız 2002 yılından beri giyim ve kozmetik ürünleri ihracat & ithalatını yapmakta, kaliteli ve hesaplı ürünlerini müşterilerinin beğenisine sunmaktadır.
Firmamız gümrük müşavirliği hizmetleri vermektedir.
Paslanmaz çelikten mamul dikişli veya dikişsiz borular,profiller,köşebent, çubuk ve lamalar, rulo ve tabaka saclar ve boru eklenti malzemelerinin ithalatını ve satışını sağlamaktadır
Firmamız birçok sektöre hizmet vermektedir.
Firmamız F.J.K ENTEGRASYONU ALMANYA BERLIN Sektördeki 25 yıllık profesyonel tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarını doğru bir şekilde tespit etmekteyiz.
Kobilere dış ticaret, danışmanlık, eğitim, sertifikasyon, ithalat, ihracat, satış desteği veriyoruz.