Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Hat grup MRI Servisi, 1982 yılından bu yana, sektörün lideri Air Products Firması nın Türkiye temsilcisi olarak, Türkiye ve komşu ülkelerde yüzlerce magnete sıvı helyum ve sıvı azot dolumu yapmakta; gaz helyum ve soğutma hizmetleri sunmaktadır. General Electric (GE) tarafından eğitilmiş ve sertifikalandırılmış olan uzman dolum teknisyenlerimiz, mühendis kadromuz, teknik altyapımız ve gelişmiş lojistik servisimiz sayesinde, Türkiye nin her bölgesindeki ve komşu ülkelerdeki her tip magnete yüksek verimlilikte dolum hizmeti verebilmekteyiz.
Hat grup sektöründe lider bir dünya markası olan Air Products firmasının Türkiye temsilcisidir. Firmamız, Air Products firmasının ürettiği tüm ürünleri müşteri hizmetine sunmakla birlikte, gazlar, kroyojenikler ve gaz ekipmanları ile ilgili her türlü talep ve sorularınıza yanıt verebilecek teknik kadro ve altyapıya sahiptir. Hat grup Özel Gazlar ekibi müşterilerine, sanayi tesisleri, laboratuar ve hastanelerde kullanılan yüksek saflıktaki gazları, kalibrasyon gazlarını, test gazlarını ve kriyojenik gazları Air Products kalitesi ile sunmaktadr. Bunlara ek olarak gazlarla ilgili işletme ve depolama ekipmanları, teçhizat ve tesisatlar da ürün ve hizmet portföyümüzde yer almaktadır.
Hat grup Yerinde Gaz Üretim Tesisleri Hatgrup Yerinde Gaz Üretim Tesisleri ekibi tesislerinde yüksek miktarda azot, oksijen ve hidrojen kullanan müşterilerine kendi tesisleri içinde azot, oksijen ve hidrojen üretimi yapabilmeleri için çözümler sunmaktadır. Bu çözümler gazların kullanım miktarlarına ve ihtiyaç duyulan safiyet derecelerine göre PSA, Membran ve VSA cinsi üretim tesisleri ya da ya da elektroliz yöntemini kullanan üretim tesisleri olabilmektedir.
Hat grup Gaz Ekipmanları, 1984 yılından bu yana gaz ekipmanları alanında dünyanın sayılı firmalarından biri olan Taylor-Wharton firmasının Türkiye temsilciliğini yürütmektedir. Bu faaliyetimiz kapsamında müşterilerimize çeşitli boy ve ebatlarda kriyojenik soğutucular ve tankların yanı sıra bu kapların işlevlerini kolaylaştıran ve arttıran aksesuarlar, lojistik hizmeti ve teknik servis hizmeti de sunmaktayız.
Hat grup Otomasyon Sistemleri ekibi, hareket sistemlerinde lider THK, ALWAYSE ve PMI-AMT firmalarının temsilciliğini yürütmektedir. Bu faaliyetimiz kapsamında kafes bilya sistemini doğrusal hareket elemanları ile birleştiren THK ürünleri ile Doğrusal Hareket Sistemleri ve 150 den fazla ürün çeşidi, PMI-AMT ürünleri ile kalite ve ekonomiyi birlikte sunan yine Doğrusal Hareket Sistemleri, Vidalı Miller ve 5000 farklı kullanım özelliği olan ALWAYSE ürünleri ile Bilyalı Transfer Üniteleri alanlarında müşterilerinin ihtiyaçlarını gidermekteyiz. Otomasyon Sistemleri ekibindeki mühendislerimiz, yüksek teknoloji ürünü bu sistemlerin, müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde projelendirilmesi ve satış sonrası teknik servis hizmetini yürütmektedirler.
Hat grup Merkezi Yağlama Sistemleri ekibi, endüstrinin tüm dallarında yağlama sorunlarına ve müşteri ihtiyaçlarına çözüm üretmektedir. Ekibimiz, deneyimli mühendis ve teknik kadrosu sayesinde her tip merkezi yağlama sistemini, müşteri ihtiyaçları doğrultusunda projelendirerek, kendi atölyemizde ve müşteri sahasında imalat ve montaj hizmeti verebilmektedir. Bunun yanı sıra müşterilerimize satış sonrası bakım, teknik destek ve personelin eğitilmesi hizmetlerini de sunmaktayız. Firmamız 1995 yılından beri merkezi yağlama sistemleri konusunda sektör lideri LUBRIQUIP firmasının teknoloji ve ürünlerinin Türkiye temsilciliğini üstlenmekte ve Lubriquip firmasının üretmekte olduğu Trabon, Opco (Konveyor, zincir yağlama), Manzel Yağlama Sistemleri ve Wearmaster özel yağlarını müşterilerine sunmaktadır. Ayrıca sabit beslemeli yatak ve zincir yağlama sistemleri konusunda uzman TRICO ve tezgah yağlama sistemleri konusunda uzman ILC Firmalarının da temsilcilik faaliyetlerini sürdürmekteyiz.
Hat grup Sismik İzolasyon Sistemleri ekibi, müşterilerine sismik izolasyon, sismik kontrol, sismik güçlendirme ve aramid ile güçlendirme alanlarında hizmet sunmaktadır. Şirketimiz 2001 yılından beri yapıları depreme daha dayanıklı hale getirmek için teknoloji ve ürünler geliştiren Sumitomo Mitsui Firması nın distribütörlüğünü sürdürmektedir. Japon Sumitomo-Mitsui Firması tarafından eğitilerek sertifikalandırılmış olan teknik personelimiz ile şu anda tüm bu sistemlerin projelendirmesini, söz konusu cihazların Türkiye ye tedarikini ve sahada montajını gerçekleştirmekteyiz.
Adresimiz : Fethiye Cad. No:8/2, 41090 İzmit-KOCAELİ