Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


FİRMA HAKKINDA 2006 Her geçen gün değişen iç ve dış pazar şartlarında, gelişen bilgi ve teknolojiye ayak uydurmaksızın, mevcut rekabet ortamında sağlıklı sonuçlar elde edilemeyeceğinin bilincinde olan Bursa Bilgisayar ve Tercümanlık Hizmetleri, üretim ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren firmalara bilgisayar teknolojileri Konusunda,
1997 yılı 6. ayında Bursa merkezinde Fomara Caddesi Tuğcu 2 plaza da kurulan firmamız 1997 yılı boyunca bilgisayar sarf malzemeleri satış ve destek konusunda faaliyet göstermiştir.
1998 yılında Bursa merkezinde İnegöl çarşısına taşınarak Bilgisayar donanım ve marka pc satışını da faaliyetlerine katarak personelini ve faaliyetlerini bilgisayar sektöründe perakende hizmetiyle genişletmiştir.
2005 yılında Bursa BBT Bilgisayar Tercümanlık Hizmetleri adı ile Bursa Osmangazi Banuşoğlu İş merkezine taşınarak Tercüme hizmetlerini de faaliyet konuları içine katmıştır. tercüman kadrosunu da kurarak Siz memnun olmadan biz de olmayız prensibiyle hizmet üretmektedir. müşteri memnuniyeti odaklı profesyonel tercüman kadromuzla çözüm ortağınız olmaya talibiz.
Adresimiz : Uluyol Güler S. Kat 5 No:80