Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Mobilya ve mekanik tasarımlar yaparak dünya ülkelerine ARTLIFT markalı ürünlerini sunan firmamız, tüplü televizyonların ömürlerini doldurarak yerini LCD ve PLASMA televizyonlarına bırakmış olması ile bu cihazlara uzaktan kumandalı masif mobilya kabinler üretmektedir.
HM Tasarım Sanayi Ticaret LTD ŞTİ uzun yılların birikim ve bilgilerini teknoloji ile birleştirerek topluma üstün kaliteli hizmet sunmayı amaç edinen iki ortağın meydana getirmiş olduğu bir kuruluştur. Beyaz eşya ve elektrik sektörlerinde kendilerini kanıtlamış olan firma kurucuları, tasarım ve üretimlerinin bir dünya markası olmasını hedeflemiş, bu amaç doğrultusunda ARTLIFT marka ve logosunu tescil ettirmişlerdir. Hareketli dekoratif mobilya üretimini esas alan firma, kendi bünyesinde elektrik, elektronik mekanik ve mobilya üretim hattını oluşturmuş ve UZAKTAN KUMANDALI PLASMA ve LCD KABİNİnin patent hakkını alarak üretime başlamıştır.
Söz konusu ürün ARTLIFT HOME ve ARTLIFT MARINE olarak ev ve yat dekorasyonlarında mobilyalı ve/ya mobilyasız mekanizma olarak kullanılmaktadır. HM Tasarım ın ehlikeyf ve teknolojisever kurucu/tasarımcıları, ileri teknoloji ile ahşap sıcaklığını birleştirerek modern çağın gereksinimleri için vazgeçilmez bir yanıt oluşturmayı ve hayallerini yaşam alanlarınızda sizlerle paylaşmayı amaçlamaktadır.
Adresimiz : 26. CAD. 667 SOK. EMİNEL SİTESİ NO:12 İVEDİK OSTİM