Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Mobilya İle İlgili Firmalar

Ahşap kapı ve pencere üreticisi arbor ahşap yapı ürünleri.
Style Mobilya 2005 yılında kurulmuş ancak alt yapısı 15 yıla aşkın imalat çalışmalarıyla, günümüz teknolojisine ayak uyduracak modern tasarımlarıyla, müşterilerine en iyi kaliteyi en iyi hizmetle vermeyi bir görev bilmiştir
Firmamız modern stilde hazırlanmış oturma grupları (koltuk-kanepe-sofa)üretmekte, bu ürünleri Türkiye'nin tüm bölgelerine ve Yurt dışına sunmaktadır.
Ürünler neme, yağmura ve güneşe karşı dayanıklıdır. Kesinlikle küflenme ve bakteri oluşumu yapmaz. Gerek iç gerekse dış mekanlarda uzun yıllar gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.
Firmamız bebek mobilyaları için figürlü kulp ve aksesuarlar üretimi yapmaktadır.
Türk Mobilyasının Kalbininden Kayseride 27 Yıllık Tecrübenin Işığında K Q TS EN İSO 9001:2000 Kalite Sistem Belgeli Firmamızda En Son Modern Teknolojinin İmkanlarını Kullanarak Koltuk,Kanepe,Yatak,Baza Kategorisinde 57.000 m2 lik Firmamızda Üretim Yapmaktayız. Genel Müdür Yardımcısı Hayrullah DOĞAN
Sınırsız sayıda 4 lü ve 6 lı ahşap ve modüler yatak odası takımları, ahşap ve modüler yemek odası takımları mağazamızda bulunmaktadır. Toptan satışlarda bizden daha hesaplısı Eskişehirde yok.
Firmamız masa sandalye imalatı yapmaktadır.
Melefonluk,vestiyer,varak ayna,mutfak masa sandalye,mutfak köşe takımları,bambu,teak,rattan oturma grupları ,bar ve cafe masa sandalyeleri
Genç odası modüler mobilya üretimi satış pazarlama ve İhracatını yapmaktayız.
Ülke ekonomisine katkıda bulunmak, Yeni iş istihdamları oluşturmak, Düşük maliyet ve yüksek kalitede üretim yapmak, Karlı ve verimli bir firma olmak, Kaliteyi bir yaşam tarzı haline getirmek
Firmamız 1995 yılı itibareyle mobilya ve koltuk üretimine başlamıştır.Ürünlerimiz klasik ahşap ve modern olmak üzere yatak odası, yemek ve oturma gruplarıyla koltuk takımı üretmekte olup tüm ürünlerimiz 2 yıl TSE garantili ve 10 yıl firma garantisi altındadır.
Mutfak banyo ve yatak odası takımları imalatı ve pazarlaması yapmaktayız.
Mobilya aksesuarları, mobilyanın tamamlayıcı malzameleri, hırdavatları ve plastik aksamları, arkalık profilleri, kulpları, bağlantı elemanları, askılıklar, raf pimleri ve baza ayakları imalatı yapmaktayız.
3000 m2 biralanda 1000 m2'si kapalı bir alanda son sistem makina parkuru ile iris markası adı altında hazır mutfak dolabı imalatı yapılmaktadır.
1961 yılından beri mobilya sektöründe faaliyet gösteren firmamız bugün yoluna ikinci kuşakla devam etmektedir. Klasik ve modern modüler ürün çeşitimizle toptan ve perakende sektöründe hizmet vermekteyiz.
Mutfak banyo ankastre masa sandalye ofis dekorasyonu konularında hizmet vermekteyiz.
1951 den bu yana mobilyada kaliteyi yakalıyan ender firmalardanız ve büyümeye günden güne devam ediyoruz.