Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

İlk çalışmalarını vinç imalatında yoğunlaştıran kuruluşumuz balyalama presleri ve diğer hidrolik makinaların da üretimiyle ürün yelpazesini genişletmiştir.
Firmamız sac kalıpçılığı ve aparat konusunda her türlü talebe cevap verecek niteliktedir.
Firmamız 1950 li yılların başında kurulmuştur ogünlerin şartlarında bir adet torna tezxgahıyla işe başlayan firmamız şimdi ise 1000 m2 kapalı alanda 4 cnc torma 15 çeşitli ebatlarda otomat tezgahı 3 adet çok milli (6 milli) otomat tezgahı 5 rovelver 1 cnc testere ve 20 yi aşkın çeşitli ölçülerde makinlar (matkap freze vs.)ile otomativ yan sanayi ve fason üretimde hizmet vermektedir.
Firmamız yem kırma su tankeri römork tesviye küreği badem soyma makinaları imalatı yapmaktadır.
Sınai tıbbi endüstriyel gaz üretim ve dolum tesisleri.
Firmamız cnc torna ve freze tezgahları ile her türlü talaşlı imalat sektöründe hizmet vermektedir.
Firmamız makina imalatçılarına ve fabrikalara 7/24 hizmet anlayışı ile transmisyon sorunlarına çözüm amacı ile kurulmuş bir firmadır...
Firmamız şu anda gofret çikolata makinalarını anahtar teslimi olarak kurmaktadır.
Oto Boyama ve Kurutma kabinleri üreten firmamız, ayrıca yurt içinde geniş satış sonrası servis sunmaktadır.
CEVHER Makina olarak , müşterilerimizin mevcut ve gelecekteki gereksinim ve beklentilerinin tatminini arttıracak kaliteli ürün,zamanında teslimat, uygun fiyat gibi temel prensipler doğrultusunda mal ve hizmet sunmaktayiz.
Şirketimiz Soğanlık Kartal'da her türlü makina, makina yedek parça, özellikle gıda makineleri üretimi ve ticareti yapmaktadır. Ülker, Frito Lay, Bifa, Tayaş, Çizmeci Gıda bu alanda referanslarımızdan bazılarıdır.
Elektrosis Makina olarak, Elektrostatik Toz Boya ve Flok sektöründe hizmet vermekteyiz. Kendi üretimimiz olan Toz Boya ve Flok Kaplama makineleri, Türkiye'de üretilen en kaliteli ürünler arasında yer almaktadır. Tecrübeli insanlardan ol
Kardeşler Sondaj Makina ve Vinç İmalatı San. Tic. sondaj makinaları ve her türlü vinç imalatı yapmaktadır. Ayrıca sondaj kuyusu açma işleri itina ile yapılır.Tel: 0332 237 01 57
Firmamız 1979 yılında kurulmuş alanının en son teknolojisini kullanarak 3mm ile 95mm arasında her türlü baklalı zincir imalatını yapmakta olup müşteri isteklerine göre özel imalatlarda yapmaktadır.
Firmamız yeni ve 2. el her türlü makina alım ve satımı yapmaktadır.
Ana Konularımız : Hidrolik – Pnömatik ve otomasyon olup özellikle Hidrolik Ve Pnömatik Frenler, Kavramalar, Elektromanyetik Tozlu Tip Fren ve Kavramalar, Gergi ( Tansiyon ) Kontrol Cihazları ve Uygulamaları, Pnömatik Ve Mekanik Bobin Şaftları, Chuckları, Kilitli Yataklamalar, Şaft Adaptörleri, Bobin – Şaft Taşıma ve Kaldırma Araçları, Döner Bağlantı Sistemleri ve diğer birçok Endüstriyel ürünlerdir.
1990 yılından günümüze kadar rulman ithalatı konusunda faliyet göstermekteyiz.
Kiraz Makina Yedek Parça Demir Çelik Ege Bölgesi’nde demir çelik sektöründe faaliyet gösteren öncü kuruluşlardandır. Çelik piyasasının değişen trendlerini yakından takip eden, değişime ve gelişime açık bir yapıya sahiptir. Kendi içinde orga