Türkiye Firma Rehberi : Sektörel Dizin | Giriş Yapın veya kayıt olun firmanızı ekleyin...


Sponsorlu Bağlantılar


Makina Sanayii İle İlgili Firmalar

Konveyör bantlar, kayışlar, mekanik bant ekleri, sıcak-soğuk yapıştırma, yerinde montaj imkanı, profilli ve özel bantlar.
Yatay paketleme makinası, dikey ambalajlama makinası, ıslak mendil makinası imalatı yapan firmamız 1978 yılından beri faliyet göstermektedir.
Firmamız civata somun ve bağlantı elemanları üretimi ve ticareti yapmaktadır.özellikle büyük boy ve özel civatalar ilgi alanımızdadır.
Firmamız kapitone makinaları imalat ve pazarlama konusunda faaliyet göstermektedir.
Firmamız her türlü makina model işleriniz adresinizden alıp adresinize teslim ediyor.
Tek ve çift kirişli gezer köprülü vinçler, portal vinçler, pergel vinçler, monoray vinçler, çelik konstrüksiyon imalatı, ithalatı ve ihracatı yapmaktayız.
1975 Yılından bu yana türk tarımına hizmet veren ekerler tarım makinaları tarım makina sanayi Pancar söküm makinesiyle ve çapa makineleriyle türk çifçisinin hizmetinde Sürekli İleriyi düşünene ekerler makina kurmuş olduğu Ar-ge Departmanıyla Gelecek için yatırımlar yapmaya hazırlanıyor değişen dünyanın Büyüyen Gücü...
Firmamız Ankara'da su jeti ile fason mermer granit seramik metal cam plastik ahşap kesim yapmaktadır.
Firmamız helezon, konveyör, yükleme bantları, üretimi yapmaktadır.
Formaksan bugüne kadar Türkiye'de ilk ve tek olan makinalarıyla hizmet vermektedir. Ürettiğimiz makinaların en büyük özelliği %50'lere varan tasarruf sağlar.
iş güvenliği üzerine imalatımız vardır eldiven
Firmamız ferforje makinaları, ferforje üretim kalıpları, ferforje ürünler, aksesuarlar konularında faliyet göstermekteyiz.
Her zaman hizmetinizdeyiz....
MÜSAN, kendi geliştirdiği Vakumlu Süpürme Araçları ve özel makinalarının imalatının yanında yanında Savunma Sanayimiz ve Türk Ordusunun ihtiyaçları doğrultusunda...
Firmamız kesme sıvama kalıpları üniversal tel ve bant işleme makinaları elektrik kontak malzemeleri üretimi yapmaktadır.
Endüstriyel temizlik makinalarında en geniş ürün gamıyla hizmet vermektedir. Nilfisk-Alto, CFM ide bünyesine katarak ürün gamını daha da genişlemiştir.
Remamakina, metal otomotiv, beyaz eşya, alüminyum profil, plastik, ahşap ve diğer endüstri dalları için anahtar teslimi boyahane imalat ve dizaynı konusunda uzmanlaşmış uluslar arası taahhüt firmadır.
Konveyor bantlar , teflon bantlar , silindir sargı bantları , düz kayışlar, gücü bantları